Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop do tworzenia muzyki w FL STUDIO
#1
Witam, taj jak w temacieSmile może ktoś polecić jakiegoś laptopa z dobrą kartą muzyczną?
laptop do 3000 zł żebym mógł bez problemów na nim działać.
I nie pytaj cię dlaczego laptop po prostu musi to być (laptop) ponieważ pracuję na wyjazdach za granicą Smile.
Ktoś coś może polecić?
Posiadam teraz też laptopa ale po prostu nie wydala choć sam nie wiem dlaczego? link do niego :

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Wielkie dzięki za jaką kolwiek pomoc Smile



#2
(05-01-2017, 14:46)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Witam, taj jak w temacieSmile może ktoś polecić jakiegoś laptopa z dobrą kartą muzyczną?
laptop do 3000 zł żebym mógł bez problemów na nim działać.
I nie pytaj cię dlaczego laptop po prostu musi to być (laptop) ponieważ pracuję na wyjazdach za granicą Smile.
Ktoś coś może polecić?
Posiadam teraz też laptopa ale po prostu nie wydala choć sam nie wiem dlaczego? link do niego :

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Wielkie dzięki za jaką kolwiek pomoc Smile

Po pierwsze: RAMy i  bardzo dobry procesor oraz przynajmniej przeciętna grafika,. i generalnie trochę jak do gier to musi być, tyle, że obraz mniej ważny...

Zaznaczyć jednak muszę, że dzisiaj karty dźwiękowe to i tak prawie zawsze (w laptopach na pewno zawsze) są zintegrowane z płytą główną, i generalnie to prawie zawsze są przeciętnie dość dobre/uniwersalne, i nadają się do wszystkiego i do niczego, dlatego generalnie zwracanie uwagi na ten element przy kupnie laptopa nie ma żadnego sensu, serio. Każdy kto jest w ogóle zainteresowany tym "biznesem" powinien wiedzieć, że jeżeli już wydawać pieniądze na laptop do pracy na wyjazdach, to zainwestować należy maksymalnie w te podzespoły, które wymieniłem wcześniej, oraz dobre słuchawki i ewentualnie jak by Cię było stać, to porządny ZEWNĘTRZNY interfejs audio, na USB 3.0 choćby. Wbrew pozorom interfejs nadający się do czegoś to wydatek maksymalnie kilkuset złoty, często poniżej 500 można już coś porządnego znaleźć, do tego aby równie porządne słuchawki i jazda Smile

Na pewno nie należy jednak patrzeć na kartę muzyczną, bo nawet jeżeli nie chciałbyś kupować interfejsu, to interesować Cię powinno tylko to, czy jest, i jeśli jest, ma wyjście słuchawkowe ten laptop, to w kwestii układu dźwiękowego reszta Cię nie powinna specjalnie interesować moim zdaniem Big Grin




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • RobBrian
#3
Wielkie dzięki za wypowiedźSmile
Słuchawki już posiadam myśle że jak na razie spisują się dobrze Smile
Czyli RAMy i procesor jest najważniejszą rzeczą z tego co zrozumiałem Smile
A czy mógł byś mi ułatwić i nakierować na jakiś laptop ?



#4
ja posiadam takiego

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował lemen1989 za ten post:
  • RobBrian
#5
(05-21-2017, 13:20)lemen1989 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ja posiadam takiego

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Hmmm no ciekawie wyglądaSmile powiec mi jak się pracuję na nim przy większych projektach (czy przy wtyczkach bardziej rozbudowanych)Smile



#6
Powiem Ci że u mnie zero jakiegokolwiek mulenia mam fl ustawionego na GTX czyli na tej lepszej karcie i daje radę Smile



[-] 1 użytkownik podziękował lemen1989 za ten post:
  • RobBrian


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podstawowe wtyczki do tworzenia hands up'u Sebek 12 4,281 04-11-2017, 20:08
Ostatni post: thewitcher69



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości