Ankieta: Który utwór jest najlepszy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
99ers - Daredevil Main Theme (Hands Up Edit)
0%
0 0%
Arix - I Like It (Extended Mix)
7.69%
2 7.69%
Delirium - Silence 2k17 (MyceQ Hands Up! Mix)
3.85%
1 3.85%
DJ Danio - The Soul Goes To Heaven
11.54%
3 11.54%
Katy Perry - Chained To The Rhythm (K4SPRO Remix)
11.54%
3 11.54%
Memtrix - All You Are (Kulisa Bootleg)
11.54%
3 11.54%
Mltx - M'FCKN Hand's UP! (LeMeN Remix)
0%
0 0%
ToxicBoy pres. TxBR ft. Snowflake - Supernatural (Emotions Mix 2k17)
53.85%
14 53.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedynek Producentów #11 - GŁOSOWANIE
#10
(03-26-2017, 21:42)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ja tym razem krótko i na temat Tongue

99ers - po swojemu. Masz swój styl i z niego korzystasz Wink I tak trzymaj !

Arix - jak dla mnie po prostu podszedłeś do tego amatorsko. Chociaż powinieneś tutaj pokazać, że umiesz jak na dwukrotnego zwycięzcę takiego konkursu.

MyceQ - pomysł ciekawy i nawet nieźle zrealizowany. Ten track może się podobać. W porównaniu z poprzednimi Twoimi produkcjami można powiedzieć, że idziesz do przodu. Tak trzymać !

DJ Danio - sporo ryzykowałeś. Zupełnie inny styl niż ten, który zazwyczaj można usłyszeć w Twoich produkcjach Wink Zaryzykowałeś i to Ci się opłaciło ! Brawo ! Osobiście mi się podoba Wink

K4apro - remix do piosenki bardziej popowej piosenkarki i powiem Ci, że dobrze. Fajnie to zrobiłeś Wink Osobiście uważam, że track Ci wyszedł Wink Rozwijaj się a będzie jeszcze lepiej Wink Potencjał masz. Wykorzystaj to Wink

Kulisa - biorąc wszystkie Twoje produkcje sam wiesz jak to było. Aż przyszedł czas bodajże dwóch ostatnich bootlegów gdzie widać, że popracowałeś nad warsztatem i to Ci pomogło przy następnym utworze - tym, który tutaj można usłyszeć. Fajnie zaaranżowany utwór. Osobiście mi się podoba. Rozwijaj się dalej i spróbuj może coś pokombinować nad jakimś singlem Wink Tu będziesz miał jeszcze większe do popisu i rozwoju w jednym Wink

Lemen - cieszę się, że jednak zdecydowałeś się wziąć udział w pojedynku. Ale nie tutaj o tym. Jak dla mnie track dobry. Fajnie brzmi.

ToxicBoy - długi track. Ale w tym przypadku to nie jego wada. Wręcz przeciwnie. Przyjemnie się słucha tego utworu. I nie wiem jak Ty nagle zrobiłeś taki progres. W ogóle nie wiem jak Ty to zrobiłeś, że takie coś Ci wyszło xD Biorąc pod uwagę wszystkich uczestników i myśląc, że to nie przypadkowy track to zrobiłeś największy progres podbijając stawkę pojedynku na bardzo wysoki poziom.

Mój głos - TOXICBOY.

A tak jeszcze podsumowując.

Fajnie, że wzięliście udział w Pojedynku. Powiem jeszcze inaczej. To jest zabawa. Tutaj macie okazję czegoś na zasadzie porównania między tym co robicie na tle z innymi producentami Wink

A może po konkursie ktoś zdecyduje się na jakiś collab? Wink

Działajcie dalej Panowie !

Macie potencjał ! Wykorzystajcie to !

Tyle ode mnie Wink

4-krotnego, niestety brak weny i czasu, nie mam już pomysłu na HU i nie mogłem sensownego wokalu znaleźć, to już ten czas,  Sad Czasem coś wypuszczę ale tak to już niestety przerwa zrobiła swoje



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • BarthezJumper, Simek
#11
Dobra miałem sie rozpisać no ale po co zostawimy referaty Elemanowi Big Grin

Głos Leci na ToxicBoya

Aha ii
Panie 99ers te Ohhy z discopolo nie pasuja tutaj wgl w tym klimacie wiec pomyśl nad wy******m tego



[-] 5 użytkowników podziękowało keron4 za ten post:
  • 99ers, BarthezJumper, Eleman, Kulisa, Simek
#12
Mój głos równiez na Toxic Boya za całokształt, ale zastanawiałem się cały czas czy jednak nie zagłosować na Dj Danio za bardzo dobrego uplifta. Kulisa też dobrze, ale mam wrażenie, ze to melo już gdzieś słyszałem.
Jak dla mnie to pierwsze miejsce: Toxic Boy, drugie: Dj Danio, trzecie: Kulisa




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Simek
#13
Dobra, @Nexoss już się wypowiedział, wiele innych osób też, to chyba czas i na mnie Admin

(03-27-2017, 18:10)keron4 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Dobra miałem sie rozpisać no ale po co zostawimy referaty Elemanowi Big Grin

Głos Leci na ToxicBoya

Aha ii
Panie 99ers te Ohhy z discopolo nie pasuja tutaj wgl w tym klimacie wiec pomyśl nad wy******m tego

Taa, chciałbyś referaty Tongue Na to będzie jeszcze czas, przy ostatecznym podsumowaniu tej edycji pojedynku Wink
... choć oczywiście co do pana @99ersa (zresztą nie tylko jego), ciężko mi się z Tobą nie zgodzić. Niestety, taka prawda jest... Meh



A co do najlepszych w tym pojedynku...

Zasadniczo zgadzam się z panami @2bych i @Andy J, zdecydowanie najlepiej pod względem zgodności z tematem konkursu i całokształtu nadesłanych prac spisali się: Toxic Boy, Kulisa oraz DJ Danio. Nie zmienia to jednak faktu, że głos mam tylko jeden, więc ja, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych dwóch panów, dla odmiany postanowiłem wesprzeć swoim skromnym głosem serek...

[Obrazek: 897.jpg]

Angel




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 5 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • BarthezJumper, Kulisa, Nexoss, Simek, XxxDanielxxX
#14
(03-27-2017, 08:39)DJ Arix napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(03-26-2017, 21:42)Nexoss napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Arix - jak dla mnie po prostu podszedłeś do tego amatorsko. Chociaż powinieneś tutaj pokazać, że umiesz jak na dwukrotnego zwycięzcę takiego konkursu.

4-krotnego, niestety brak weny i czasu, nie mam już pomysłu na HU i nie mogłem sensownego wokalu znaleźć, to już ten czas,  Sad Czasem coś wypuszczę ale tak to już niestety przerwa zrobiła swoje

Tym bardziej powinieneś pokazać na co stać producenta z takim stażem Tongue
A tu nici Tongue
Nie masz weny? Ja Ci powiem, że masz Tongue
Nie masz pomysłu na HU? Tu się akurat zgodzę Wink
A o resztę już mniejsza Tongue




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • Eleman
#15
Mój głos leci dla DJ Danio Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało Michał za ten post:
  • Eleman, Simek
#16
mój na 99ers
choć ToxicBoya też nie jest zły
a reszta to dla mnie klapa



#17
Swój głos oddałam na ToxicBoy'a.  Smile
Jak dla mnie świetny, mroczny początek, zachęcający do wysłuchania całego kawałka, który nie zawodzi i zasługuje na wygraną w tym pojedynku.  Angel



[-] 2 użytkowników podziękowało Cytrynka za ten post:
  • Eleman, Simek
#18
Głosik poleciał ! Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował Michael Wonder za ten post:
  • Eleman


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pojedynek Producentów #11 - INFO Eleman 25 8,404 03-23-2017, 01:01
Ostatni post: Nexoss
  Pojedynek Producentów #10 - GŁOSOWANIE Nexoss 35 11,099 04-30-2016, 17:19
Ostatni post: BarthezJumper
  Pojedynek Producentów #10 Informacje Końcowe BarthezJumper 16 6,409 04-26-2016, 00:21
Ostatni post: Nexoss
  Pojedynek Producentów #10 [ZAPISY] Eleman 21 6,779 03-20-2016, 16:34
Ostatni post: Mac_Up
  Pojedynek producentów #10 Temat przewodni wybór (Ankieta) BarthezJumper 4 2,510 03-16-2016, 21:55
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości