Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quickdrop - Give Me A Sign (Extended Mix)
#10
Cool Track



[-] 1 użytkownik podziękował HandzUpLover za ten post:
  • Michuxfcb
#11
thx 4 upload!



[-] 1 użytkownik podziękował FFF Team za ten post:
  • Michuxfcb
#12
Wokal to plagiat piosenki zespołu Milano w której leciało tak ''Bara bara riki tiki tak, jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak''. Ponieważ to mi się to podoba to nie zgłoszę tej kradzieży do prokuratory.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#13
Nice Track.



[-] 1 użytkownik podziękował TheBetrayer86 za ten post:
  • Michuxfcb
#14
@Kolejoman Ty jaja sobie robisz?? Z której strony jest to podobne to "bara bara riki tiki tak"? Big Grin Bo nawet śladu podobieństwa nie widzę XD



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#15
(06-15-2018, 19:07)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman Ty jaja sobie robisz?? Z której strony jest to podobne to "bara bara riki tiki tak"? Big Grin Bo nawet śladu podobieństwa nie widzę XD

''Give me a sign'' czyli ''daj mi jakis znak''



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#16
nice tune , please buy it guys!!!!



[-] 1 użytkownik podziękował Dancefreak88 za ten post:
  • Michuxfcb
#17
@Kolejoman No ale to tylko tym jednym zdaniem podobna, czy większy fragment czy w ogóle cały tekst? Bo to że to jedno zdanie ma takie samo to nic nie znaczy i nie może być tak że Milano przywłaszcza sobie prawa do tytułu "daj mi jakis znak"... albo "bara bara" itd. Bo to tak samo jakby ktoś chciał patent za słowo np Milano i nikomu innemu nie wolno byłoby go używać... Które tak nawiasem oni zaczerpnęli od miasta we Włoszech... które powstało według wikipedii w 5tym wieku naszej ery, a więc na długo przed powstaniem zespołu Milano w 1993 roku...



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#18
(06-15-2018, 20:59)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman No ale to tylko tym jednym zdaniem podobna, czy większy fragment czy w ogóle cały tekst? Bo to że to jedno zdanie ma takie samo to nic nie znaczy i nie może być tak że Milano przywłaszcza sobie prawa do tytułu "daj mi jakis znak"... albo "bara bara" itd. Bo to tak samo jakby ktoś chciał patent za słowo np Milano i nikomu innemu nie wolno byłoby go używać... Które tak nawiasem oni zaczerpnęli od miasta we Włoszech... które powstało według wikipedii w 5tym wieku naszej ery, a więc na długo przed powstaniem zespołu Milano w 1993 roku...

Prawie jak praca doktorska.
Więc tytuł docenta przyznany ale na doktora habilitowanego to jeszcze za mało
Jaja sobie robiłem z tym Milano przecież nie będę pisał wiecznie jak 99% forumnowiczów thank you, thanks for the upload albo co gorsze ''dankeshon'' - szkop co nam Polakom pluje w twarz.
Podziw że ktoś zna zespół Milano, dwadzieścia parę lat temu kupiłem sobie kasetę gdzie były 4 super megamixy najwiekszych przebojów tego zespołu - super sprawa.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  No Hero & Quickdrop - By Your Side (Extended Mix) Smirnoff 0 292 10-19-2023, 12:59
Ostatni post: Smirnoff
  Quickdrop × ZEL - Forever Young winmap 0 345 08-05-2023, 12:30
Ostatni post: winmap
  Claude Lambert - I Can Give You The Moon (Extended Mix) .DragoN. 2 498 07-31-2023, 09:04
Ostatni post: maci3k9
  Claude Lambert - I Can Give You The Moon .DragoN. 1 273 07-29-2023, 09:53
Ostatni post: Smirnoff
  E-Tech x Headzup feat Leha - Give Me Your Love (Radio Edit) BarthezJumper 0 204 07-10-2023, 20:57
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości