Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R&R Project - Miracle Of Love (Konstruktor & JacQ Edit)
#1
R&R Project - Miracle Of Love (Konstruktor & JacQ Edit)

<iframe src="https://mixstep.co/embed/93bu3b36acp6" scrolling="no" frameborder="0" width="100%" height="150"></iframe>




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 3 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Smirnoff
#2
Jaka padaka, ten moment od 0.35 do 1.05 i te melo to z jak najwiekszych koszmarów, powinni tym kolesiom zabrać sprzęt do produkcji muzy i na 20 lat do kamieniołomów za taki gnój a nie muzykę.
Podsumowując te nowości z future trance to dno i beznadzieja a ta tandeta dobiła mnie już całkowicie.
Kończę z muzyką klubową prawie całkowicie a tylko poczekam sobie na IMPP - Push the limits 2018 cały relek i 2 nuty od Dana Wintera & Ryana T.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(05-24-2018, 10:53)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jaka padaka, ten moment od 0.35 do 1.05 i te melo to z jak najwiekszych koszmarów, powinni tym kolesiom zabrać sprzęt do produkcji muzy i na 20 lat do kamieniołomów za taki gnój a nie muzykę.
Podsumowując te nowości z future trance to dno i beznadzieja a ta tandeta dobiła mnie już całkowicie.
Kończę z muzyką klubową prawie całkowicie a tylko poczekam sobie na IMPP - Push the limits 2018 cały relek i 2 nuty od Dana Wintera & Ryana T.

Racja, wykonawcy tego projektu o nazwie "Konstruktor & JacQ" powinni odinstalować DAW i wywalić wszystkie sample do kosza bo to co robią to jakiś pseudo Hands Up jest!




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • Michuxfcb, Nexoss
#4
@Kolejoman @Restless Mi się bardzo tam podobają wszystkie kawałki z Future Trance Smile Ale zgadzam się że ta nuta taka średnia Smile Dla mnie i Boys Of Summer świetne, i nowy track od Basslovers United, i odświeżone Rhythm & Drums przez Hitmenów, i Plasdance (Gollum) świetne. I odświeżone Rocco i Surilla znów nie zawiodła a pozycje od Witharda i Steve 80 - Love Is True również podeszły Smile Więc jeśli tak uważasz Kolejoman to może faktycznie przerzuć się na inną muzykę bo zmęczenie materiału u Ciebie wystąpiło Big Grin



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#5
Jak dla mnie ten skład do mnie tym razem nie trafił Wink
Aczkolwiek nie jest to złe Tongue




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Calvin Harris And Ellie Goulding - Miracle (Ben Nicky Hard Dance Remix) BarthezJumper 3 692 10-19-2023, 14:28
Ostatni post: Nexoss
  Jamie B And Cathy T - My Love (Radio Edit) BarthezJumper 2 172 08-30-2023, 11:01
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Meli x Calvin Harris - Miracle ( Original Mix ) winmap 3 356 08-08-2023, 20:38
Ostatni post: winmap
  99ers - I'm Stuck in Love (Radio edit) Andy J 3 178 07-24-2023, 16:48
Ostatni post: Smirnoff
  99ers - I'm Stuck in Love (Alphastar! Remix Edit) Andy J 1 141 07-24-2023, 05:33
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości