Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Midian Moohn
#1
Rewolucja w Hands Up'ie Wink

Zapraszam do dyskusji Tongue

Notatka od Nexoss, 01-24-2018 10:33:

Jeden z Twoich postów użyłem w celach modelatorskich aby system przyjął, że to Ty jesteś twórcą całego tego tematu.




[-] 1 użytkownik podziękował Midian Moohn za ten post:
  • Eleman
#2
Wieć tak
Na początku witam Big Grin
Od razu przejdę do sedna. Sam pomysł łączenia House z HU jak najbardziej fajny, tyle że raczej to się nie przyjmie chociażby z tego względu że słuchacze HU (większość lecz nie wszyscy żeby się nie czuł ktoś urażony) są że tak powiem zacofani ? Nie wiem czy to odpowiednie słowo, ale pasuje tutaj. Chodzi o to że nie są otwarci na zmiany, na coś nowego itd.. i podejrzewam że to też przez to producenci nie pokazują nic nowego a HU jest nudny i się nie rozwija. Ja tam nie miałbym nic przeciwko takiemu łączeniu z tym że to musiało by mieć ręce i nogi. Ja bym to widział tak że break i nawet główny motyw i np wstawki z intro mogły by być zapożyczone z EDM, ale drop niech zostanie stricte Handsupowy czyli mocny kick z bassem. Tyle ode mnie, stwierdziłem że dobrze by było się wypowiedzieć Big Grin Życzę powodzenia w produkcji ! Big Grin




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
[-] 4 użytkowników podziękowało Diven za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Restless, Simek
#3
Zgadzam się z Divenem w 100% Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#4
Na to wychodzi,że jestem zacofany,ale cóż....starszy Hands Up wywołuje u mnie emocje,a obecny ni uja....



#5
(01-06-2018, 16:56)Diven napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Wieć tak
Na początku witam Big Grin
Od razu przejdę do sedna. Sam pomysł łączenia House z HU jak najbardziej fajny, tyle że raczej to się nie przyjmie chociażby z tego względu że słuchacze HU (większość lecz nie wszyscy żeby się nie czuł ktoś urażony) są że tak powiem zacofani ? Nie wiem czy to odpowiednie słowo, ale pasuje tutaj. Chodzi o to że nie są otwarci na zmiany, na coś nowego itd.. i podejrzewam że to też przez to producenci nie pokazują nic nowego a HU jest nudny i się nie rozwija. Ja tam nie miałbym nic przeciwko takiemu łączeniu z tym że to musiało by mieć ręce i nogi. Ja bym to widział tak że break i nawet główny motyw i np wstawki z intro mogły by być zapożyczone z EDM, ale drop niech zostanie stricte Handsupowy czyli mocny kick z bassem. Tyle ode mnie, stwierdziłem że dobrze by było się wypowiedzieć Big Grin Życzę powodzenia w produkcji ! Big Grin

Zawsze możesz zrobić remix gdyż:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Wink




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • Eleman
#6
(01-06-2018, 23:57)dreade napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Na to wychodzi,że jestem zacofany,ale cóż....starszy Hands Up wywołuje u mnie emocje,a obecny ni uja....

Nie to obaj jesteśmy zacofani, bo ja też wolę tych starszych kawałków posłuchać, ale nadchodzi koniec dotychczasowego HU lub ewolucja i musimy się z tym pogodzić




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Eleman
#7
(01-06-2018, 23:57)dreade napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Na to wychodzi,że jestem zacofany,ale cóż....starszy Hands Up wywołuje u mnie emocje,a obecny ni uja....

Ja też bardzo lubię stary HU, dane tracki mogę słuchać kilkadziesiąt razy i się mi nie nudzą natomiast to co jest robione obecnie to kilka odsłuchów max. i zapominam że nawet mam na dysku jakiś tam singiel/remix.
Moim zdaniem obecny HU jest nudny, (ciągle to samo) i nic sobą nie wnosi dlatego potrzeba zmian.




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman
#8
Qiuckdrop, G4bby i Bazzboyz, Megastylez, impp, Dan winter, pete shippebone, Andy jay powell, the hitmen, flashback, handsup playerz, alari i vane, pulsedriver/topmodelz i jeszcze kilku innych producentów ktorzy robli porządne nuty Wam wszystkim co piszecie że ubiegłoroczny hands up to badziewie powinni wymierzyć po 5 batów za te herezje. I przy okazji jeszcze ti-mo, jensu o, Rocco, róbowi m, bulljayowi, ryanowi m za bezczeszczenie hands up. I co z tego że jadą na klasycznym sprawdzonym stylu ci wymienieni w 1 zdaniu jak dalej ich nuty są energiczne, mają fajne melodie i wokale, mnie się to nigdy nie znudzi a wszelkie jakieś nowe style nie dla mnie. Prawdziwy fan hands up nigdy by tak nie napisał że ci producenci których wymieniłem w 1 zdaniu robią nudę i ich ubiegłoroczny hands up to .ujnia.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Eleman
#9
Widocznie nie jestem prawdziwym fanem HU tylko jakimś przebierańcem który się pod tego fana podszywa i słucha jakiś Future Bass, cóż...

a teraz na poważnie:

Quickdropa robi Thomas Petersen więc nic nie mam mu do zarzucenia, Hitmeni akurat zrobili bardzo fajny track bo przynajmniej dodali coś świerzego do swojego legendarnego soundsetu, reszta wyżej wymienionych nie zaimponowała mi niczym szczególnym.
Ti-Mo i Rob próbują też robić coś nowego, eksperymentują - niektórym się to podoba innym nie, każdy ma swój gust, ale nie zmieniajmy nic, Hands Up jest przecież grany na całym świecie i utwory mają po kilkaset tysięcy wyświetleń na YT, producenci mają miliony like na FB, po co cokolwiek zmieniać jak jest tak świetnie....

Moim zdaniem obecnie stoimy w miejscu i nie wiem jak w ten sposób HU zyska nowych słuchaczy i większą popularność jeżeli nie zajdą poważne zmiany.




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości