Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Alert Society - We Are Ravers || 02.03.2018 || Aqualoop Records
#10
(01-31-2018, 16:58)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
O future hands up popadł już w niełaskę, niespodziewałem się że tak szybko.
Nostradamus przewidział to że ten future hands up jak się pojawił tak samo szybko zniknie w otchłani niebytu. Jego wizje się sprawdzają tak jak przewidział że białoczerwony orzeł spadnie na wschodzie i rozdzieli blizniaków i ten osierocony bliźniak obejmie władzę absolutną w krainie nad Wisłą i w tym czasie hands up ze starych dobrych lat 2005-2015 się odrodzi i będzie znowu grany w klubach i radiach. Słaby relek ale może zgarnę ten hardstyle remix jak będzie możliwość.

lol Future Hands Up dopiero nadchodzi a "popadł w niełaskę" chyba wg Ciebie
love





Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • BarthezJumper
#11
Wydaje mi się że ten club mix i extended vical mix to future hands up a ponieważ nikomu się nie on podoba to znaczy że już popadł w niełaskę zanim jeszcze stał się popularny.
A może się nie znam i to nie jest future hands up ale myślę że maja te nuty coś wspólnego z tą odmianą myzyki klubowej i to więcej niż mniej.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper
#12
Thanks for the info!



#13
Thanks for info man





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aqualoop Records / Aqualoop Records Italy / Ultra Records (scene releases) MINGLESS 24 1,924 07-04-2023, 14:01
Ostatni post: Handz Up Tune!
  Ravers On Dope - Trip 2 Wonderland 2.0 (BassMan Airspace Bootleg) Smirnoff 0 361 11-12-2022, 04:12
Ostatni post: Smirnoff
  [UK Hardcore] S3RL - Spoiler Alert (Vyzer Remix) Smirnoff 0 267 07-25-2022, 02:37
Ostatni post: Smirnoff
  Manian - Ravers In the UK (DJ Gollum Remix) HandsUpper86 1 299 07-07-2022, 04:04
Ostatni post: Voyage
  Boomer - Ravers Groove (Hardy M Remix) Smirnoff 0 368 02-18-2022, 06:28
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości