Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Guetta Ft. Sia - Titanium (Solo-Beat-Project Bootleg Mix)
#19
(12-20-2020, 20:44)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
może czeka na wydanie utworów kto wie. kiedyś zapewne zobaczymy full wersje jestem takiej myśli.

(12-20-2020, 17:45)specialeaks napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Wiem że jest to polak ale nawet pisanie po polsku i na prywatne konto facebook (tak znam imię i nazwisko) nie działa. Może typ jest jakiś niedorozwinięty? Nie chcę go obrażać ale może tak jest? Albo chce być 100% anonimowy, nie wiem..

Pewnie nie robi traków na poważnie. Pewnie nie zamierza nic wydawać, więc mu nie zależy.




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, specialeaks
#20
Myślę że jest na takim etapie produkcji że każdy na jego miejscu myślałby o tym bo ile można coś robić dla zajawki jeszcze usłyszymy coś o nim kiedyś



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#21
Ale przecież to chyba jest pełny bootleg, tylko downloadu nie dał i dlatego do dem wrzuciłęm.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#22
(12-21-2020, 16:12)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ale przecież to chyba jest pełny bootleg, tylko downloadu nie dał i dlatego do dem wrzuciłęm.

SBP chyba tylko pełne bootlegi udostępniał, ale nigdy nie dał downloadu, więc jeśli ktoś ma jakiś jego trak to co najwyżej w 128kbs.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#23
(12-21-2020, 21:25)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-21-2020, 16:12)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ale przecież to chyba jest pełny bootleg, tylko downloadu nie dał i dlatego do dem wrzuciłęm.

SBP chyba tylko pełne bootlegi udostępniał, ale nigdy nie dał downloadu, więc jeśli ktoś ma jakiś jego trak to co najwyżej w 128kbs.

Dawał dawał.
NP 666 supa dupa fly i Summer Is Calling, tam udostępnił download.
Jak produkował w 2014 i 2015 tam też dawał pewnie download, bo jego stare tracki krążą w necie w 320 i są to tracki wyeksportowane z FLa.



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  David Guetta - Love Is Gone (De-Grees Remix) MINGLESS 2 348 06-11-2023, 22:46
Ostatni post: MINGLESS
  Starkillerz - Discoteka (David Rust Rework) Smirnoff 0 162 06-03-2023, 19:56
Ostatni post: Smirnoff
  David Crane – I Lay My Love On You (Release) BarthezJumper 1 265 02-09-2023, 10:56
Ostatni post: syryk
  Solo - We Make It Bounce Smirnoff 0 223 02-08-2023, 00:38
Ostatni post: Smirnoff
  ATB - Don't Stop (Aska Dance Project Hands Up Bootleg Edit) Smirnoff 2 350 01-11-2023, 07:32
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości