Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert Miles - Children (Dj.Flash 2016) Demo
#1
Mój jeszcze nie skończony remix . Jak znajdę chwilkę to napewno dokonczę.  

 



[-] 3 użytkowników podziękowało djflash1984 za ten post:
  • arekcsw, BarthezJumper, Michuxfcb
#2
Powiem Ci, że pomysł na remix nie głupi.
No ale wykonanie nie koniecznie... Tongue
Dam Ci również dobrą radę. Big Grin
Zostaw na razie FL Studio i pooglądaj/poczytaj w necie trochę tutoriali zanim zaczniesz znowu tworzyć.
Nasz forumowy kolega stworzył kiedyś parę dobrych tutoriali na temat produkcji Hands Up'u i powiem szczerze, że po ich obejrzeniu zauważyłem jak wiele błędów podczas produkcji popełniałem, więc polecam ci wpisać w Youtube ''Hard3at Tutorial'' i obejrzeć je wszytkie.

Każdy robi te głupie błędy i zaczyna produkować i się dziwi że nikt tego nie słucha... Trzeba najpierw nauczyć się teorii, a później coś kleić.

Uff.. ale wypracowanie. Big Grin Mam nadzieję że weźmiesz moją opinie pod uwagę, szczerze chciałbym żeby wszystkie tracki, nawet te w amatorce były na dobrym poziomie, a nie jak niektórzy mylili Hands Up z lipnym Disco Polo... Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało XxxDanielxxX za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#3
Zgadzam sie z kolegą wyżej. Mogło by coś z tego być jak byś sie pożadnie za to zabrał a bez tej wiedzy to narazie szału nie będzie. No ale pracuj. Bo już na start czuć że wiesz co chcesz zrobić tylko nie wiesz jak sie za to zabrać. Ale to normlka wiec sie nie przejmuj



[-] 3 użytkowników podziękowało Kim Maix za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, XxxDanielxxX
#4
Zgadzam sie z kolegą wyżej.



[-] 1 użytkownik podziękował arekcsw za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Divina - In The Night (WARRIORZ! Remix Demo) Max Gee! 2 138 04-13-2024, 19:03
Ostatni post: lemen1989
  George Michael - Careless Whisper (99ers Bootleg) DEMO 99ers 3 196 02-29-2024, 22:23
Ostatni post: Patryk
  Super Bomb Robert M. & Dirty Rush technoapell 1 292 11-27-2023, 12:04
Ostatni post: Restless
  Hixxy vs. DJ Pulse feat. Laura Mac - Million Miles Smirnoff 0 133 05-15-2023, 16:48
Ostatni post: Smirnoff
  Robert Miles - Children (George Vedort 'TRBB' Bootleg Mix) Patryk 4 377 05-11-2023, 08:03
Ostatni post: winmap



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości