Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slimboy! - Hardcore
#1
[undefined=undefined]Melo Cj MKH, strasznie mi sie spodobalo, a oryginal przepadl ;o.... dlatego zrobile remejk'a , w niecala godzinke, (malo efektow, gadzieciarstwa) Smile




PS. Pozdro Soundclod, bass ledwo slysalny, ale coz Wink

@Down
rzeczywiscie, wylaczylem eq na bassie i tak zapisalem... masz racje. editne zara


Editek z eq. / teraz chyba kicka za cicho, ale nie mam czasu porpawic ;d






Signature of Duanta
Slimboy!
[-] 1 użytkownik podziękował Duanta za ten post:
  • Skrzynek
#2
Soundcloud jako jedna z nie licznych nie pogarsza jakości wiec to raczej nie wina SC Big Grin Big Grin




Signature of Hard3eat [Obrazek: IRfY64r.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Hard3eat za ten post:
  • Duanta
#3
to na co danko wrzucasz jak nie dopracowalesTongue melo mi sie podobaBig Grin ale ono chyba nie twoje, ale fajny lead, basik tez (lead jego) fajny... o miksie sie nie wypowiadam, bo sie nie znam, ale pracowac nad nim na pewno potrzeba




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Duanta
#4
@UP Melo CJ mKH Smile dzwieki moje, a pracowac raczej nie bd, to tak bardziej 'na odpiernicz' - poprostu melo mi sie spodobalo. Nie lubie poswiecac duzo czsu projowi, ktory jest robiony z gotowca praiwe Wink Co do miksu, nawet clap i hithatsy sa na sucho, hehehe ^^ Ale cii...




Signature of Duanta
Slimboy!
#5
to trzeba bylo choc troche posiedziec nad melo zeby takie samo nie bylo, pozmieniac cos ;d
pierwszy raz w twoich 'produkcjach' w miare mi sie bass podoba. trzeba bylo dodac troche distortu zeby byl bardziej 'brudny' taki ;d
ogolnie nawet fajnie. ale do mnie ci duuzo brakuje xd zart




Signature of Vandergrift Why so serious...?
[-] 1 użytkownik podziękował Vandergrift za ten post:
  • Duanta


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sound-X-Monster & Hillterz - What is Hardcore Voyage 3 477 10-31-2023, 22:57
Ostatni post: Smirnoff
  Marc Korn x Semitoo x Michael Roman - Masters Of Hardcore (Extended Mix) BarthezJumper 1 238 07-31-2023, 01:56
Ostatni post: Smirnoff
  Marc Korn x Semitoo x Michael Roman - Masters Of Hardcore BarthezJumper 1 297 07-31-2023, 01:54
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Antoine x Jerome - Hardcore Life (Extended Mix) BarthezJumper 3 538 02-17-2023, 06:06
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Antoine x Jerome - Hardcore Life (Radio Edit) BarthezJumper 2 439 02-16-2023, 05:39
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości