Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Splash VS Zola - Diabolic Heartbeat (Dj Diskant Remix)
#1
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


[kr]https://krakenfiles.com/view/f973d781f4/file.html[/kr]
Forever-alone Admin Admin Admin  kolejna staroć z mojej kolekcji 



[-] 2 użytkowników podziękowało matterz za ten post:
  • Doeland, Michuxfcb
#2
Fajne ale w porównaniu do kilku innych 4 wersji które znam to słabiej - natomiast tu jakby więcej wokalu (wokalu zawartego w czasie od 3.15 do 3.25 nie ma w pozostałych wersjach chyba). Wokal to też jeden z najbardziej szalonych w hands up jakie słyszałem. Czego tu nie ma? Wrzask jest, normalny śpiew też i nawet szepty są!.
Remix Dan-J to była meeegga nuta (najbardziej urozmaicona nuta w historii - ile ten dan j tam melodii i dźwięków zmieścił w ciągu 5 czy 6 minut nutki aż nie do uwierzenia) a oryginał oraz remixy Bootymana i Backslasha też lepsze.
W nazwie nuty wśród twórców powinna być też Miss Zola. Uploader jakiś dyskryminator płci pięknej?



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Nie jestem dyskryminatorem...ale widze ze Ty znawca :-)
Taka nute dostalem wiec nic nie bede dopisywał moze jeszcze dopisac 2k8 albo 2k9...albo zmienic na flac zeby sprostac wymaganiom...kazdy ma swoj styl jeden doda wrzask drugi bekniecie w swoim remixie jedemu sie spodoba to pierwsze drugiemu to drugie a trzeci stwierdzi aa mogl dodac lepszy effekt mogl to tamto....
Mi np nie podoba sie remix bootymana i backslasha mogli zrobic w stylu diskanta i wtedy bylbym na tak :-)



[-] 1 użytkownik podziękował matterz za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(01-02-2021, 12:02)matterz napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
jeden doda wrzask drugi bekniecie w swoim remixie
We wszystkich wersjach/remixach które znałem dotąd ten nieszablonowy wokal który zawiera wszystko op wrzasku poprzez normalny miły śpiew aż do prawie szeptu jest taki sam niezależnie od remixera więc to trochę niezrozumiałe dla mnie to co napisane w tym zacytowanym poście. Całe szczęście że jakiś np. DJ Boozer nie zrobił swojego remixu np z pierdnięciem dla urozmaicenia. 
Ten nieszablonowy wokal mi się osobiście bardzo podoba, club edit to ja grałem non stop w 2007 albo 2008 roku dopiero po jakimś czasie odkryłem remixy Dana J (długo nie mogłem go zdobyć) oraz Backslasha.
Natomiast tu w tej wersji od Dyskonta tak jak napisałem w drugiej części jest trochę więcej wokalu (normalnym głosem wtedy śpiewa Miss Zola) i w pozostałych wersjach chyba nie było tej części wokalu. Melo za dziecinne w tej wersji mi przypomina jakąś melodyjkę z dziecinnych gier elektronicznych tkzw. Game Boyów.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Diskant a nie dyskont...
Zola to Patrick Zola a Miss C to kobitka ktora spiewa
no chyba ze zartowales i w jednym i drugim przypadku:-)
Taki byl hands up kiedys...melodie...style...nie to co np bootyman i jakis tam bootleg ale czasy sie pozmienialy i tyle...



[-] 1 użytkownik podziękował matterz za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Z tym dyskontem i dyskryminacją płci pięknej to był oczywiście żart.
Natomiast z Miss Zolą to był mój błąd - sam nie wiem jak mi się to mogło popierdzielić. DJ Splash i DJ Zola feat. Miss C - racja - skąd mi się ubzdurało że na wokalu Miss Zola a tyle razy w przeszłości słuchałem i remixu Dana J i club edit i pozostałych wersji. Zresztą sam jako pierwszy i jedyny załadowałem na forum remixy Dana J, Bootymana i Backslasha z poprawną nazwą a teraz mi się coś poknociło. Podsumowując dałem ciała najłagodniej rzecz nazywając.
Podsumowując ta wersja też fajna i się poczęstuję na pewno. Dzięki.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Kazdemu sie moze zdarzyc...ja jestem kolekcjonerem muzyki z czasow gdy dopiero ten gatunek sie rozwijal z wieloma producentami mam badz mialem kontakt albo pobieralem z forum gdy takowe jeszcze istnialy
Np allan jackson - remember when stian k pierwszy remix jaki zrobil wrzucilem po tyyyyluuu latach bo nagrem sobie w gimnazjum na cd az chlop byl w szoku jak mu ja wyslalem na messengerze
Nalerze do grupy kolekcjonerskiej gdzie jest jeszcze dwoch ziomkow z polski i kilku z zagraniczniakow
Ktorzy maja naprawde mase ciekawych utworow ktorych juz nikt inny nie ma powiekszsmy swoje zbiory czas czas bo naprawde zajebiscie jest wracac do tamtych czasow gdy młodzi zaczynali produkcje i im to wychodzilo



[-] 2 użytkowników podziękowało matterz za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#8
This is probably my favourite version of that song. I really like the crazy psycho like voice of Miss C and what Diskant made with it, it kinda reminds me of what he made in the Radio Love remix. There are so many Hands Up songs which are boring and sounds almost the same, but songs like this are very creative and really have a uniqueness in this genre but also unfortunately sometimes very rare. Thank you much!



[-] 2 użytkowników podziękowało Doeland za ten post:
  • matterz, Michuxfcb
#9

Moim zdaniem najlepsza wersja - po prostu kosmiczna.
Jedyne co mi się nie podoba do ten dźwięk (2 razy) jakby sygnał dawany przez jakiś statek morski proszący o wejście do portu bo reszta dźwięków/melodii to odlot a ten remixer tyle tych melodii tu zmieścił i połączył w całość którą się świetnie słucha że aż szok.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DJ Splash - Everlasting Love (Extended Mix) BarthezJumper 1 338 03-05-2023, 22:53
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Splash - Free (DJ Spyroof Remix) BarthezJumper 1 317 03-05-2023, 22:37
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Splash - Free (Extended MIx) BarthezJumper 1 282 03-05-2023, 22:28
Ostatni post: Smirnoff
  Marq Aurel & Mr. Di x Alex Boundry - Heartbeat 2k23 (Handsup Will Never Die) + Official Video Smirnoff 1 565 12-30-2022, 16:36
Ostatni post: winmap
  No Hero - Heartbeat Smirnoff 0 429 09-18-2022, 00:49
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości