Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TABARO - DHP (Dirty Happy People) (Original Mix)
#10
Rozbawiłeś mnie GreenB.. Wink- 5k odsłuchu w 3 dni (nieźle jak na pompke)



[-] 3 użytkowników podziękowało TABARO za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Michuxfcb
#11
(01-29-2018, 11:23)TABARO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Rozbawiłeś mnie GreenB.. Wink- 5k odsłuchu w 3 dni (nieźle jak na pompke)

Troszkę z szacunkiem lepiej podchodź do ludzi. Taka tylko rada na przyszłość.

A wracając, co Cię tak rozbawiło? Że przypisałem utwór do "gatunku" jak należy? To, co tworzysz nie ma nic wspólnego z Hands Up. Posłuchaj utworów z głównego działu. Przecież one się diametralnie różnią od twojego utworu. To co stworzyłeś to "pompka", bardziej oficjalnie zwane Melbourne Bounce lub Commercial Bigroom. Ponadto widać, że jesteś amatorem nie mającym pojęcia o gatunkach, skoro podpisujesz swoje demo NIEISTNIEJĄCYM gatunkiem. Big Grin
Swoją drogą, ciekawe skąd te 5 tysięcy? Bo na Soundcloud widzę dokładnie 82 odsłuchy.



[-] 2 użytkowników podziękowało GreenB za ten post:
  • Michuxfcb, Simek
#12
(01-31-2018, 02:32)GreenB napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
A wracając, co Cię tak rozbawiło? Że przypisałem utwór do "gatunku" jak należy? To, co tworzysz nie ma nic wspólnego z Hands Up. Posłuchaj utworów z głównego działu. Przecież one się diametralnie różnią od twojego utworu. To co stworzyłeś to "pompka", bardziej oficjalnie zwane Melbourne Bounce lub Commercial Bigroom. Ponadto widać, że jesteś amatorem nie mającym pojęcia o gatunkach, skoro podpisujesz swoje demo NIEISTNIEJĄCYM gatunkiem. Big Grin
Swoją drogą, ciekawe skąd te 5 tysięcy? Bo na Soundcloud widzę dokładnie 82 odsłuchy.

Zatwierdzam twój post. Ale moim zdaniem to DHP można jeszcze zaliczyć do hands upu (kick i bass to tak średnio bym powiedział... ale nie takie rzeczy już widziałem w tym gatunku Tongue) , to ten preview na SC z dopiskiem Future HU to już przesada.

Mnie osobiście rozbawił ten post z tym 5k odsłuchu. Taka przechwałka zerowym osiągnięciem xD (co to jest 5k  Facepalm Facepalm ). Ponadto tych pięciu tysięcy za uja doliczyć się nie mogę. Na YT 3410 wyświetleń po 7 dniach, a na SC 82. Razem to daje 3492, więc do 5 tys. brakuje jeszcze ponad 1,5 tys. No chyba że zliczone jest do tego jeszcze dodatkowe 74 za demo z SC i 88 za demo na instagramie. Chociaż nie. To nadal nie jest 5000 Big Grin




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 2 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#13
Szanowny Panie.. MB? Bigroom a może POP? gdzie Ty masz tam taki kick taki bass,tempo? Chyba nie masz pojęcia czego słuchasz. Gdzie w moim poście brakowało szacunku? Wydaje mi się, ze Twoje ego jest troszkę rozbuchane, więc proszę nie zwracaj mi uwagi o jakieś bzdury, bo nie rejestrowalem się tutaj by się z kimkolwiek kłócić. Co do odpowiedzi toxica, czy skrót HU kojarzy Ci się tylko z hands up? Bo mnie nie, Pamiętaj proszę, że produkuje w różnych gatunkach od 121 do 144 bpm. (Nie rozumiem hejtu) i to, że podpisałem HU nie znaczy, że to hands up. Pozdrawiam was gorąco, i obiecuje, że niebawem wleci ode mnie numer rasowo 140 bpm jak zadawnych lat tworzył Mayth!



[-] 2 użytkowników podziękowało TABARO za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#14
(01-31-2018, 14:56)TABARO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szanowny Panie.. MB? Bigroom a może POP? gdzie Ty masz tam taki kick taki bass,tempo? Chyba nie masz pojęcia czego słuchasz. Gdzie w moim poście brakowało szacunku? Wydaje mi się, ze Twoje ego jest troszkę rozbuchane, więc proszę nie zwracaj mi uwagi o jakieś bzdury, bo nie rejestrowalem się tutaj by się z kimkolwiek kłócić. Co do odpowiedzi toxica, czy skrót HU kojarzy Ci się tylko z hands up? Bo mnie nie, Pamiętaj proszę, że produkuje w różnych gatunkach od 121 do 144 bpm. (Nie rozumiem hejtu) i to, że podpisałem HU nie znaczy, że to hands up. Pozdrawiam was gorąco, i obiecuje, że niebawem wleci ode mnie numer rasowo 140 bpm jak zadawnych lat tworzył Mayth!

Hands Up to nie jest tylko tempo. A ten kick i bass w DHP nie jest typowo handsupowy Wink

To proszę napisz od czego to jest skrót, widocznie jestem na tyle głupi, że nie znam innych gatunków Big Grin
I nie pisz teź, że coś hejtuję, bo do tego mi daleko, zwłaszcza, że moje opinie na temat DHP są raczej pozytywne Big Grin




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Simek za ten post:
  • Michuxfcb
#15
(01-31-2018, 14:56)TABARO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Szanowny Panie.. MB? Bigroom a może POP? gdzie Ty masz tam taki kick taki bass,tempo? Chyba nie masz pojęcia czego słuchasz. Gdzie w moim poście brakowało szacunku? Wydaje mi się, ze Twoje ego jest troszkę rozbuchane, więc proszę nie zwracaj mi uwagi o jakieś bzdury, bo nie rejestrowalem się tutaj by się z kimkolwiek kłócić. Co do odpowiedzi toxica, czy skrót HU kojarzy Ci się tylko z hands up? Bo mnie nie, Pamiętaj proszę, że produkuje w różnych gatunkach od 121 do 144 bpm. (Nie rozumiem hejtu) i to, że podpisałem HU nie znaczy, że to hands up. Pozdrawiam was gorąco, i obiecuje, że niebawem wleci ode mnie numer rasowo 140 bpm jak zadawnych lat tworzył Mayth!

(01-31-2018, 14:56)TABARO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Gdzie w moim poście brakowało szacunku?

W momencie, w którym uznałeś, że to Ty masz rację bez jakiejkolwiek refleksji. To brak szacunku dla kogoś, kto próbuje Ci wyjaśnić podstawy, których nie znasz. Nie pozuj na znawcę, błagam.

(01-31-2018, 14:56)TABARO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
MB? Bigroom a może POP? gdzie Ty masz tam taki kick taki bass,tempo?

Bass jest typowy dla Bounce (słyszałeś gdzieś tak ciężki i wybity bass w HU? GDZIEKOLWIEK? Masz uszy?), kick też a lead to 100% Bigroom. Czytaj: Commercial Bigroom. Możesz zaklinać rzeczywistość ale jest jak jest i to, że dałeś tempo wyższe niż dla standardów Bigroom to nie oznacza, że mamy od razu do czynienia z Hands Upem.
Mówię jeszcze raz, posłuchaj tracków w dziale głównym, potem swojego utworu i zrozum, że to nie jest Hands Up.



[-] 1 użytkownik podziękował GreenB za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dirty Sound System - Hey Brother (Technoposse Remix) a13838988827 1 99 03-11-2024, 18:48
Ostatni post: Restless
  Super Bomb Robert M. & Dirty Rush technoapell 1 299 11-27-2023, 12:04
Ostatni post: Restless
  Kent Base - German People HardbaseSE 1 193 11-09-2023, 21:36
Ostatni post: Restless
  Bon Lee, Cheeze & Shivv - Make Me Happy Smirnoff 0 407 04-28-2023, 10:45
Ostatni post: Smirnoff
  Foster The People - Pumped Up Kicks (Warriorz! Radio Edit) AyrtonTwigg 1 255 03-11-2023, 10:43
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości