Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TBA - Don't Run Away
#1
Nie wiem, czy ktoś oglądał dlatego wyjaśniam. Dzisiaj na streamie u Giga Dance został przez przypadek zagrany ten numer. Tak ma brzmieć nowy singiel/remix od Ti-Mo

[kr]https://krakenfiles.com/view/900ef7513c/file.html[/kr]


Blush



[-] 3 użytkowników podziękowało aqaz123 za ten post:
  • michal93, Michuxfcb, Smirnoff
#2
A to nie był żart na czacie z tym Ti-Mo? Ja tak to odebrałem. Wg mnie to brzmi jakby było od DFK.



[-] 1 użytkownik podziękował sergeron za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Z jednej strony po reakcji Jakuba i Dennisa i po tym jak na chacie zareagował Justin Corza który od razu zorientował się co jest grane myśle, że mogło się coś takiego stać. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że Ti-Mo wyprodukował coś, tak jak piszesz, w stylu charakterystycznym dla Dancefloor Kingz. Najlepiej jakby panowie sami to skomentowali, są przecież na forum Angel



[-] 1 użytkownik podziękował aqaz123 za ten post:
  • Michuxfcb
#4
It's not the new Ti-Mo, it was a Joke from Justin. And the whole Chat was joining this Joke. Big Grin
But it was a Leak from an upcoming Single that Jakub wasn't allow to play on this Stream. Big Grin
So yeah, Shit happens...



[-] 2 użytkowników podziękowało Giga Dance za ten post:
  • Michuxfcb, sergeron
#5
No ja patrząc wtedy na czat, to odbierałem to właśnie w taki sposób, że sobie żartowali, bo te wypowiedzi typowo tak brzmiały (jeszcze to, że zaraz Ti-Mo się dowie i im zrobi wjazd na streama xD).

Edit: Widzę, że podczas pisania odpisał Giga Dance i jednak się sprawdziło Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował sergeron za ten post:
  • Michuxfcb




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości