Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupy releasowe
#1
Hej,
tu dyskutujmy o grupach releasowych. Opinie, pytania, uwagi.
Ja mam pierwsze pytanko. UKHx chyba już nie wydają nowych singli? Bo ja mam jakieś ostatnie z 2016 roku, a też nie wiadomo ile singli nie mam. A w sumie grupa mi się podobała nawet, bo prawie zawsze wydawali fajne relki i duża część poszukiwanych relków przeze mnie jest właśnie od nich.
Miłym zaskoczeniem było też dla mnie SRG, bo długo ich nie widziałem a ostatnio wydali coś w 2020.
A Maribor to chyba jest w ogóle nowym wydawcą, bo na starszych relkach nie ma mariboru. Prawie wszystkie ripy jakie widziałem były z tego roku a najstarszy widziałem jakiś z maja 2019



#2
Czekaj a czy czasem MARiBOR czy też MAHOU to nie są wydania scenowe tylko czyste P2P? Sam kiedyś się w to bawiłem. Smile



#3
A tego to nie wiem. Ja z torrentów nie pobieram.



#4
Taka ciekawostka. ZzZz w plikach nfo nawet w tych najnowszych relkach podaje adres email, który nie istnieje.
[email protected]
Kiedyś tam napisałem do nich z pewnym pytaniem aż tu otrzymuję odpowiedź, że mail nie dotarł i że nie istnieje taki e-mail.

Nie wiem kiedy się zoriętują, że podają zły e-mail. Pewnie edytują te NFO wg szablonu jakiegoś i mają ten e-mail od lat wpisany i nic z tym nie robią hahaha.



#5
(10-01-2020, 18:43)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Taka ciekawostka. ZzZz w plikach nfo nawet w tych najnowszych relkach podaje adres email, który nie istnieje.
[email protected]
Kiedyś tam napisałem do nich z pewnym pytaniem aż tu otrzymuję odpowiedź, że mail nie dotarł i że nie istnieje taki e-mail.

Nie wiem kiedy się zoriętują, że podają zły e-mail. Pewnie edytują te NFO wg szablonu jakiegoś i mają ten e-mail od lat wpisany i nic z tym nie robią hahaha.

Albo specjalnie podali taki adres Tongue
Kto ich tam wie Tongue Przecież to Rosja Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości