Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babka Mata - Pada Śnieżek (Mixee Remix)
#1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało marcin0313 za ten post:
  • Eleman, Michuxfcb
#2
Ooo! Lol! No niezłe! Tego nie znałem a jeszcze coś z polskim akcentem oczywiście hands up bym usłyszał.



[-] 1 użytkownik podziękował kazek5p za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Moim zdaniem to ten trak nie powinien powstać




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Eleman, Michuxfcb
#4
(04-24-2016, 13:11)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Moim zdaniem to ten trak nie powinien powstać

Hhahah, zgadzam się Omg Huh

W ogóle to nie znałem tego tracka, chodź to stary, dobry mixee, jego remixy hitów internetu typu "Jozin z Bazin", "Wes-Alane" itp. to było kultowe, to się pamięta, mam je do dziś Tongue Wink


Angel

ehh Widział go ktoś ostatnio na forum w ogóle??

kazek5p napisał(a):Ooo! Lol! No niezłe! Tego nie znałem a jeszcze coś z polskim akcentem oczywiście hands up bym usłyszał.

Ty dobrego polskiego hands upu nie słyszałeś Big Grin Me-gusta




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Powiedzmy sobie szczerze, że z polskim wokalem to było mało takich tracków. Chyba się mylisz czy słyszałem czy nie. Przecież każdy zna Flashrider, East Clubbers zanim się zeszmaciło, czy teraz chociażby Jinpachi Futushimo. Pozdrawiam.
PS. Mi osobiście z polskim wokalem podoba się Exdance - Medytacje Wiejskiego Listonosza Flashrider Remix. Żałuje tylko że nigdzie nie mogę zdobyć tego tracka w dobrej jakości. Tylko 164.



[-] 1 użytkownik podziękował kazek5p za ten post:
  • Michuxfcb
#6
porazka jak dla mnie Angry




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Eleman, Michuxfcb
#7
(04-24-2016, 14:38)kazek5p napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Powiedzmy sobie szczerze, że z polskim wokalem to było mało takich tracków. Chyba się mylisz czy słyszałem czy nie. Przecież każdy zna Flashrider, East Clubbers zanim się zeszmaciło, czy teraz chociażby Jinpachi Futushimo. Pozdrawiam.
PS. Mi osobiście z polskim wokalem podoba się Exdance - Medytacje Wiejskiego Listonosza Flashrider Remix. Żałuje tylko że nigdzie nie mogę zdobyć tego tracka w dobrej jakości. Tylko 164.

Nadal twierdzę, że mało słyszałeś Smile

Bo polskich producentów HU i muzyki klubowej w ogóle jest od groma, choćby i Dancefloor Kingzy w HU, czy setki producentów w innych gatunkach, cały problem polega na tym, że mało wychodzi utworów klubowych, elektronicznych, tanecznych z polskim wokalem, mam na myśli naprawdę dobre, profesjonalnie pod każdym względem wykonane produkcje, ten flashrider taki sobie, chodź na pewno lepszy niż to g*wno z tego tematu, które jak się domyślam, było robione przez mixeego dla beki, nie na serio, nie na poważnie, a dla hecy raczej Smile

W ogóle dzisiaj mało kto i w Polsce i za granicą próbuje robić dobrą muzykę klubową/elektroniczną z polskim wokalem, a szkoda, chętnie posłuchałbym sobie takiego vocal trancu na przykład po polsku, albo dancecoru czy innego hałsu, ale niestety, w całej historii tych gatunków, śpiewu w naszym ojczystym języku jest jak na lekarstwo... Sad Angry

A o tym, dlaczego tak jest, już nie raz pisałem publicznie na różnych forach itp. jak i prywatnie wielu osobom, z wieloma osobami na ten temat rozmawiałem,
i w większości potwierdzają moje tezy na ten temat, książkę by można było na ten temat napisać, ale tu, teraz w tym temacie, już się produkować nie zamierzam...




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 2 użytkowników podziękowało Eleman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#8
Odpowiem tak kawałek nie jest rewelacyjny a najgorsze w nim jest śpiew tej babki bo reszta niczego sobie no ale każdy ma swoje zdanie jednym podoba się to a drugim co innego szkoda że jest tak mało piosenek Hu z polskim wokalem a powód jest prosty około 90% które wyszły to niestety niewypały



[-] 1 użytkownik podziękował marcin0313 za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Eleman Smile Jinpachi tylko tracki z vocalem Kasi Lesing ale po Angielsku Smile
No chyba , ze to To : o to też Paweł Jinpachi Futushimo zrobił Smile Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Eleman, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jose Mata and Dj Pipol and A-Gustin - Rhythm Tonight JOKER 1 807 02-14-2019, 19:02
Ostatni post: Nexoss
  Wes - Alane (Mixee Remix 2010) marcin0313 2 831 04-24-2016, 14:09
Ostatni post: Eleman
  Freda - Maybe (Luke Old CT & Mixee Remix) marcin0313 0 630 04-24-2016, 10:33
Ostatni post: marcin0313
  Bartosz Jagielski - Jedna z Gwiazd (Mixee aka Un Sound Ness Of Mind Remix) marcin0313 1 957 04-24-2016, 10:16
Ostatni post: Nexoss
  DJ Bambo vs. DJ Mixee - New Generation (In-Sequence Rmx) Andy J 1 858 04-11-2014, 11:36
Ostatni post: Mixee



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości