Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hitmen - How I Wish (Club Mix) RIP
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/d58283cb36/file.html[/kr]



[-] 13 użytkowników podziękowało dreade za ten post:
  • .DragoN., 99ers, brainq, Chaparrin, kudlaj, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, polle2003, Smirnoff, specialeaks, Walkman, wczas20
#2
No czekam, aż to wyjdzie bo zapowiada się mega Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#3
mają moją kase podczas live ciary na włosach Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Selena Gomez & The Scene - Naturally (MG Traxx Bootleg Mix) w innej odsłonie. Ale brzmi dobrze i czekam na full.



[-] 1 użytkownik podziękował specialeaks za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(11-14-2020, 14:11)99ers napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No czekam, aż to wyjdzie bo zapowiada się mega Smile

Być może masz swój udział w powstaniu tej wersji. Może dzięki twoim szczerym komentarzom na ich profilach, doszli do tego, że powinni wrócić do korzeni Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#6
stary dobry magiczny klimat



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(11-14-2020, 18:26)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(11-14-2020, 14:11)99ers napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
No czekam, aż to wyjdzie bo zapowiada się mega Smile

Być może masz swój udział w powstaniu tej wersji. Może dzięki twoim szczerym komentarzom na ich profilach, doszli do tego, że powinni wrócić do korzeni Smile

Może tak, ale nie ja jedyny narzekałem Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Będę miał ubaw jak po raz kolejny tzn 2 raz zrobią Was w balona i tego ich niby legendarnego stylu będzie raptem przez 20 sekund a reszta to jakieś dance czy club i zaś będzie ''wywalać to'', ''to nie hands up'' itp. Zresztą to po tym prewievie już widać że tak może być.



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • D@n PE, DJ Graco, Michuxfcb
#9
Bardzo często wersje extended w hands up mają max 4 minuty a tu przez pierwsze 120 sekund 150 sekundowego previewa nic się nie dzieje. Gdy wszyscy załamani wyznawcy Hitmenów wyjdą na ulicę w ramach strajku wrzeszcząc ''wypierdzielać z tym'' ja sobie włączę np MaRLo feat Haliene - Say Hello (Dan Porter remix) i będę miał polewkę z Januszy i Julek (patrz fanów hands up) po raz kolejny nabitych w butelkę przez producentów hands up i na dodatek Helmutów (nie mogło być inaczej). Tylko ciekawi mnie jaki symbol sobie obierzecie bo czerwone błyskawice są już zajęte. Tylko żeby nie było że nie ostrzegałem tzn nie studziłem tego na wyrost entuzjazmu spodziewaną nutką.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Hitmen – Completed FLAC teddyx083 2 349 11-07-2023, 18:25
Ostatni post: teddyx083
  The Hitmen - Here Today And Gone Tomorrow (S.B.P Bootleg Rework) preview Smirnoff 0 308 03-23-2023, 07:42
Ostatni post: Smirnoff
  Dance Nation - Sunshine (The Hitmen Bootleg) winmap 5 436 02-18-2023, 15:01
Ostatni post: renegade
  The Hitmen feat. Crooked Bangs - To The Sun (S.B.P Bootleg) preview Smirnoff 1 216 02-08-2023, 08:49
Ostatni post: winmap
  The Hitmen - Young And Free technoapell 1 256 01-24-2023, 15:41
Ostatni post: Handz Up Tune!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości