Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hitmen - How I Wish (Extended Club Mix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/a1649c57ef/file.html[/kr]



[-] 14 użytkowników podziękowało dreade za ten post:
  • 99ers, alpharoy, BigDaddy, brainq, Chaparrin, DeadMan, frechdachs64, michal93, Michuxfcb, mika, MyceQ, przemek89b, Smirnoff, wczas20
#2
Ale dziwnie brzmi ten mastering/mix wykończenie i nadanie barwy utworowi kojarzy się ze współczesnymi produkcjami club dance które są klepane na jedno kopyto.. Jakoś to mnie zniechęca do tego aby zabrać i słuchać jak starszych produkcji tego zespołu ale pomysł fajnie na plus energia jest i lepiej się wkręca niż poprzedni utwór więc tym razem nie zawiodłem się.



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb, wczas20
#3
jak dla mnie cudo 12/10



[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#4
Sublime! 10/10. thanks!



[-] 2 użytkowników podziękowało Chaparrin za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#5
W 1994 roku zachwyciłem się classic eurodancem a najwięcej uwagi zwracałem wtedy na kick, owszem melo i wokal było ważne ale te łup łup łup to była wtedy podstawa tej muzy i tak było później w hands up.
Liczyłem pamiętam ile jest bpm na 10 sekund i x6 i wychodziło w classic eurodance 132-138 bpm na minutę.
A tu długość nuty 5.10 i raptem czas z klasycznym kickiem hands up ledwo 65 sekund w 2 incydentach czyli około 22% - przecież to są jakieś żarty
Czy w klasykach hands up ten czas wynosił mniej niż 70 czy 80% - śmiem twierdzić że nie.
Dzisiaj pojawił się świetny track trancowy Dan Thompson x Solis & Sean Truby - The Path We Take (Extended Mix) gdzie czas z kickiem to ponad 85% ogólnego czasu trwania nuty. To jest podstawa muzy klubowej i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.
Dla mnie to powinno być jako club/dance a dwie wstawki hands up nie czyni z tego tracka hands up.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#6
Owszem, niby lepsze od My Only Vice Club Mix, ale i tak jakoś nie czuję tantego klimatu.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#7
"Hitmeni" w starym dobrym stylu, jedynie intro mogłoby być nieco energiczniejsze. Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało MyceQ za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#8
Trochę inaczej zbudowany track niż zawsze ale nie zawiodłem się Smile Będzie słuchane w robocie Smile To co, 3 nuta już w 100% starej budowie Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#9
@RobBrian Ja tam się tak nie czepiam bo jest super i liczy się całokształt. A że jest subtelna zmiana no bo jakaś musi być. 9+/10 prawie jak stary Hitmen i oczywiście zabieram Wink

@Kolejoman Owszem zgadzam się że kick i mocne pier***cie w muzyce Hands Up to jest podstawa ale u mnie jest to na drugim miejscu i zawsze Melo było i jest czymś najważniejszym w HU. Tak samo kiedyś kick dla mnie nie musiał być mocny ale najważniejsze by miało Melo wpadające w ucho i nigdy nie wychodzące z niego. Nie musiało być jakoś mocne Melo byle by było magiczne. Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • brainq, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Hitmen, DT James - The Love Below feat. DT James (Extended Mix) winmap 13 927 01-16-2024, 16:15
Ostatni post: DJPublic
  The Hitmen - The Love Below winmap 5 453 11-05-2023, 01:17
Ostatni post: Smirnoff
  Paffendorf & Hitmen - Bring it Back 2K23 (BassMan & DJ Arek Hands UP edit) arekcsw 4 499 09-15-2023, 09:49
Ostatni post: Tatoo
  Luvstruck - The Club (Extended Mix) BarthezJumper 2 285 06-08-2023, 18:59
Ostatni post: Smirnoff
  Mariana BO - Flush It (feat. STRIO) (Extended Club Mix) winmap 1 315 06-08-2023, 00:25
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości