Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hitmen - How I Wish
#1
The Hitmen - How I Wish
[kr]https://krakenfiles.com/view/3961d9697f/file.html[/kr]



[-] 4 użytkowników podziękowało Voyage za ten post:
  • adrian-lubo, michal93, Michuxfcb, przemek89b
#2
Precz z tym, to nie Hands Up, tylko rozczarowują fanów takimi produkcjami pod tym aliasem Sad




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 3 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • D@n PE, Michuxfcb, wczas20
#3
Stop crying, man, and wait the Club Mix of this track.



[-] 1 użytkownik podziękował Voyage za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Mogliby zmienić alias, bo tym psują swoją markę. Stary dobry tThe Hitmen skończył się chyba w 2018 roku.
No to ja czekam, może Solo-Beat-Project coś zmajstruje, by to brzmiało jak by wyszło 10 lat temu w ich starym stylu? Inną drogą fajna nutka, wpada w ucho, ale jak już pisałem mogliby alias zmienić.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(10-23-2020, 18:23)99ers napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Precz z tym, to nie Hands Up, tylko rozczarowują fanów takimi produkcjami pod tym aliasem Sad

Serio oczekiwałeś, że to będzie hands up? Można było się spodziewać, że to nie będzie HU Tongue


A jeśli chodzi o track, to podoba mi się. Czasem dobrze jest posłuchać czegoś spokojniejszego Smile




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 2 użytkowników podziękowało Simek za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#6
(10-09-2020, 21:43)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Tu druga przeróbka
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Niejaki Dolyan Club Mix
[kr]https://krakenfiles.com/view/9b83c7a998/file.html[/kr]

Na innych stronach poświęconych muzyce są konkretniejsze opinie np.
''Jakoś super zdziwiony tym "czymś" nie jestem. Od lat powtarzam, że to właśnie takie eksperymenty zniszczyły ten gatunek. Producenci zamiast trzymać się charakterystycznego schematu, postanowili kombinować, łącząc Hands Up z każdym stylem, który w danym okresie był na TOPie. Niestety, większości nie udało się powtórzyć sukcesu przemyślanych Black Toysów i z czasem nawet najwierniejsi fani odstawili "pokręcone" nowości na bok. Nic dziwnego.

Pierwsza wersja, podobnie jak ta, miała gdzieś ukryty potencjał. Potencjał, z którego formacja postanowiła zrobić wielki "misz-masz". Ostatecznie wyszła z tego próba stworzenia Hands Upu, z 30-sekundowym aktem starego klimatu, ale bez chwytliwej melodii. Całościowo utwór wygląda mi na "szybką sklejkę przy sobotnim piwie, aby publika nie narzekała, że w pełnym wydaniu nie ma stylu, który charakteryzował chłopaków". Mam gdzieś takie "efektowne powroty".


W uplift trance stosunek czasu z kickiem do czasu bez kicka to 2-3 do 1 więc wiecie teraz dlaczego 100% faceci (tkzw. maczo) wybrali trance a tu w oryginale od Hitmenów 1 do 5

(10-24-2020, 15:28)Simek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(10-23-2020, 18:23)99ers napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Precz z tym, to nie Hands Up, tylko rozczarowują fanów takimi produkcjami pod tym aliasem Sad

Serio oczekiwałeś, że to będzie hands up? Można było się spodziewać, że to nie będzie HU Tongue


A jeśli chodzi o track, to podoba mi się. Czasem dobrze jest posłuchać czegoś spokojniejszego Smile

Tak może i masz rację z wolniejszymi trackami ale nie pod tym aliasem.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Club / Dance] The Hitmen - My Only Vice (DJ Virgo Nightbasse Bootleg 2021) Kolejoman 0 265 01-14-2022, 20:57
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] The Hitmen feat. Taia Dya - Down The Road (Extended Mix) Kolejoman 0 364 12-03-2021, 15:01
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] R.I.O. feat. The Hitmen X KYANU - Like I Love You (The Hitmens Sunshine Mix) Kolejoman 2 377 08-20-2021, 23:01
Ostatni post: RobBrian
  [Club / Dance] The Hitmen - Turn Off The Lights Kolejoman 6 643 06-20-2021, 14:12
Ostatni post: Max Gee!
  [Inne/Other] The Hitmen - My Only Vice (Club Mix) DJ Graco 10 1,294 10-10-2020, 19:36
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości