Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix)
#1
Ti-Mo vs Megastylez - Rescue Me (Club Mix)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 4 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • arekcsw, BarthezJumper, Michuxfcb, RobBrian
#2
Big thanks for your work



[-] 1 użytkownik podziękował VALY za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Thanks
Great



[-] 1 użytkownik podziękował Haribo27 za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Mój znajomy Zulus powiedział o tym tracku dobitne słowa
''ingoma enkulu''
W pełni się zgadzam.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
thanks for uploading



[-] 1 użytkownik podziękował Class Claven za ten post:
  • Michuxfcb
#6
uwilbiam ten track Smile miazgaa!



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Uwielbiam to za najpiękniejszy wokal najlepsze melo i za całokształt od momentu gdy pierwszy raz to usłyszałem na antenie radia technobase fm lub techno4ever wiosną 2012. Niesamowite że musiałem 36 lat życia czekać by słyszeć najpiekniejszą piosenkę w życiu i jeszcze lepsza już nie powstanie na pewno. Prawie wszyscy najlepsze piosenki w swoim życiu usłyszeli jak mieli 15-25 lat tak sądzę. Ta nuta idealnie pasuje na poprawę nastroju.
Natomiast mój kolega afrykanin z plemienia zulus uważa że najlepszy w historii był "take back to the dancefloor" od megastyleza, też czasami się zastanawiam czy nie przyznać mu racji ale ponieważ "rescue me" pierwsze usłyszałem niż "take....." dlatego ta pierwsza jest moim numerem 1 a ta druga ma u mnie 2 miejsce. Nie mam zamiaru przekonywać zulusa do mojego zdania bo jest bardzo pobudliwy a chociaż wydaje się być cywilizowany to podejrzewam że swoich praktyk ludożerczych nie porzucił bo już mi 2 koty zaginęły w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. 5 raz z rzędu odsłuchuję to sobie w pracy z tableta służbowego bo mam przerwę 4 godzinną między pociągami.
Szkoda że się nigdy nie dowiem co to za wokalistka śpiewa, nigdy nie będzie można zobaczyć jej na scenie czy w teledysku, bo tak cudownie śpiewa że sie ma ochote być tym facetem który spełni jej życzenie by ''to rescue'' ją.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#8
great track



[-] 1 użytkownik podziękował Pimmelberger za ten post:
  • Michuxfcb
#9
(11-15-2017, 17:40)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Uwielbiam to za najpiękniejszy wokal najlepsze melo i za całokształt od momentu gdy pierwszy raz to usłyszałem na antenie radia technobase fm lub techno4ever wiosną 2012. Niesamowite że musiałem 36 lat życia czekać by słyszeć najpiekniejszą piosenkę w życiu i jeszcze lepsza już nie powstanie na pewno. Prawie wszyscy najlepsze piosenki w swoim życiu usłyszeli jak mieli 15-25 lat tak sądzę. Ta nuta idealnie pasuje na poprawę nastroju.
Natomiast mój kolega afrykanin z plemienia zulus uważa że najlepszy w historii był "take back to the dancefloor" od megastyleza, też czasami się zastanawiam czy nie przyznać mu racji ale ponieważ "rescue me" pierwsze usłyszałem niż "take....." dlatego ta pierwsza jest moim numerem 1 a ta druga ma u mnie 2 miejsce. Nie mam zamiaru przekonywać zulusa do mojego zdania bo jest bardzo pobudliwy a chociaż wydaje się być cywilizowany to podejrzewam że swoich praktyk ludożerczych nie porzucił bo już mi 2 koty zaginęły w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. 5 raz z rzędu odsłuchuję to sobie w pracy z tableta służbowego bo mam przerwę 4 godzinną między pociągami.
Szkoda że się nigdy nie dowiem co to za wokalistka śpiewa, nigdy nie będzie można zobaczyć jej na scenie czy w teledysku, bo tak cudownie śpiewa że sie ma ochote być tym facetem który spełni jej życzenie by ''to rescue'' ją.

@Kolejoman Nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się że ten sam wokal można usłyszeć w tych trakach (mam wrażenie, ze już i tym mówiłem, jeśli sie powtarzam to sorry):
Gordon & Doyle - Raise Your Memory
X-Cess! - Rockstar
Jaycee Madoxx, Marc Korn & Zkydriver - Aimes Tu Danser
Philipp Ray & Viktoriya Benasi - Esta Manana
Internety twierdzą, że Pani nazywa się Reneta Dimitrova, ale nie udało mi się tego w żaden sposób potwierdzić, ani zaprzeczyć




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DJ Pulse - Rescue (Original Mix) BarthezJumper 0 287 07-10-2023, 21:25
Ostatni post: BarthezJumper
  Seaside Clubbers - Disco Pogo (Megastylez Remix) technoapell 3 482 02-03-2023, 09:12
Ostatni post: winmap
  KYANU & Megastylez & H3ARTACHE - Jump With Me (Extended Mix) HandsUpper86 10 1,005 11-02-2022, 15:09
Ostatni post: Nexoss
  KYANU x Megastylez x H3ARTACHE - Jump With Me + Lyrics Video Smirnoff 0 413 09-17-2022, 06:43
Ostatni post: Smirnoff
  DJ Sequenza meets Megastylez - Colour Of My Dreams (DHP & Exi DJ Tools) Patryk 0 372 02-22-2022, 23:35
Ostatni post: Patryk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości