Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance Klubbingman & Andy Jay Powell - You Always Want (Extended Mix)
#1
Klubbingman & Andy Jay Powell - You Always Want (Extended Mix)

Download only for logged users. Please login or register



[-] 6 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Andy J, brainq, DeadMan, Kolejoman, Michuxfcb, przemek89b
#2
To jest najlepszy kawałek z tych, które dziś wyszły. 10/10 Angel




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Było by to najlepsze gdyby nie wyszedł extended Plumb - i love you
Czekałem na to bo takie nutki uwielbiam,
Tylko nie dowierzam kto ten wątek utworzył - szok że nie zasnął podczas tworzenia wątku.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(02-22-2020, 20:50)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Było by to najlepsze gdyby nie wyszedł extended Plumb - i love you
Czekałem na to bo takie nutki uwielbiam,
Tylko nie dowierzam kto ten wątek utworzył - szok że nie zasnął podczas tworzenia wątku.

Pewnie wypił kawę i mu się nie chciało spać Big Grin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(02-22-2020, 20:56)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(02-22-2020, 20:50)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Było by to najlepsze gdyby nie wyszedł extended Plumb - i love you
Czekałem na to bo takie nutki uwielbiam,
Tylko nie dowierzam kto ten wątek utworzył - szok że nie zasnął podczas tworzenia wątku.

Pewnie wypił kawę i mu się nie chciało spać Big Grin

nie piję kawy
po prostu słuchałem w tym czasie DJ Gollum & Empyre One Ft. Tommy Clint - Moonlight (Hands Up Extended Mix) więc o uśnięciu nie było mowy



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Moim zdaniem 10/10 Tylko to moim zdaniem powinno mimo wszystko trafić do działu HU. PS. Nie lubię, gdy do utworów są dodawane okładki z forum niż ich oryginalne okładki np singla czy kompilacji/albumu. Tongue



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#7
(02-27-2020, 17:47)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Moim zdaniem 10/10 Tylko to moim zdaniem powinno mimo wszystko trafić do działu HU. PS. Nie lubię, gdy do utworów są dodawane okładki z forum niż ich oryginalne okładki np singla czy kompilacji/albumu. Tongue
Całkowicie się zgadzam, trafione w sedno, 100 % racji, podpisuje się obiema rękoma pod tym (chodzi o druga o część  zacytowanego postu)
Dla mnie to żenada aby zmieniać w nutkach z nowego oryginalnego relka okładkę na okładkę forum - rozumię stara nutka to tak ale z nowego relka - jakieś jaja.
Jakiś czas temu też to zauważyłem ale siedziałem cicho bo zaś będzie że szukam zaczepki
Dlatego wtedy i w przypadku tego cuda poczęstowałem się z innego żródła.
Smutne to że takie cudo będzie pominięte w głosowaniu na koniec roku i w zestawieniu handsupowego mixa najlepszych nut z miesiąca

Ale to żaden problem w porównaniu do konsekwencji związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa z Wuhan.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#8
W sklepach sprzedają z ori okładkami Smile




Signature of Andy J
[-] 3 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • .DragoN., Michuxfcb, przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Trance] Klubbingman And Andy Jay Powell - See The Future (Extended Mix) Andy J 0 308 02-03-2022, 22:24
Ostatni post: Andy J
  [Trance] Klubbingman And Andy Jay Powell - See The Future (VIP Extended Mix) Andy J 0 279 02-03-2022, 22:23
Ostatni post: Andy J
  [Trance] Klubbingman and Andy Jay Powell - See The Future syryk 0 293 02-03-2022, 18:53
Ostatni post: syryk
  [Trance] Andy Jay Powell & Frankforce One - Make It Shine (Klubbingman & Andy Jay Powell Extended Mix) Andy J 1 413 11-08-2021, 22:10
Ostatni post: D@n PE
  [Trance] Clubbticket and Calderone Inc. - Take Control (Andy Jay Powells Hardtrance Extended Mix) Kolejoman 2 555 08-19-2021, 23:36
Ostatni post: DJ Graco



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości