Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TranzistorZ - Can We Go (Extended Mix)
#1

TranzistorZ - Can We Go (Extended Mix)


Wav


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Mp3
[kr]https://krakenfiles.com/view/bbc8547d02/file.html[/kr]



[-] 5 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • @dani559, alpharoy, michal93, Michuxfcb, przemek89b
#2
Naprawdę świetny numer i zaczyna mi się podobać to jak gra Tranzistorz jest tutaj dużo energii i czuć też klasykę HU. Smile Zawijam bez gadania. 8+/10 Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Amatorszczyzna. Wolę muzę od Alexisa7.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Przecież tego się słuchać nie da..
Po- palił- bym tylko kolumny xdd



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Zgoda zgodda, Tranzystor miał swoje lepsze numery, ale to to jakaś masakra



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#6
@Kolejoman @RobBrian Nie zgadzam się absolutnie bo to świetny numer lepszy niż połowa tutejszych tracków czasami nawet od tych wiodących. Prawdziwie HandsUpowy Big Grin Ma kopnięcie HUowe i o to chodzi! Z tych mało znanych artystów Tranzystor jest jednym z tych którzy robią jeszcze prawdziwy handsup. Alexis7 to jest dopiero amatorszczyzna... jeszcze ruska Wink I dziękuję bo po waszych komentarzach jeszcze bardziej ten track mi się podoba i jeszcze bardziej go doceniam Tongue 3, 2, 1... lecimyy!! Nie da się przy tym utworze nie tańczyć Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(12-15-2020, 15:20)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.....to jest dopiero amatorszczyzna... jeszcze ruska  I dziękuję bo po waszych komentarzach jeszcze bardziej ten track mi się podoba i jeszcze  bardziej go doceniam 

A jaka jest gwarancja że ten wzmacniacz półprzewodnikowy nie pochodzi z kraju naszego dawnego bratniego narodu którym tak tu gardzisz (sprzeczne z regulaminem moim zdaniem)
Co a niemiecka amatorszczyzna byłaby lepsza?
A te ostatnie zdanie też ciekawe!!!   typu ''Wasza nienawiść umacnia moją wiarę''  W moim mieście pseudokibice klubu piłkarskiego który gra bodajże w 4 lidze też napisali bohomaza z tym tekstem na ścianie hali targowej tylko zamiast ''moją'' jest ''naszą''

Te wstawki ''roll the drums'' ''Ready to take off czy ''rock this'' ''are you ready'' to amatorszczyzna do ''n' tej potęgi. a melodia piskliwa jak u pastuszków za pomocą której krowy gonili na pastwisko.
Ja tam wolę Aleksisa - przynajmniej chyba wszystkie nutki były z wokalem a w hands up nienawidzę instrumentalnych nut. Melodie od Aleksisa przypominały mi De-Livera którego też lubiałem.
A w starym klasycznym stylu handsupowym to porządną robotę zrobił 2 nutami @Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 Gee! a nie ten wzmacniacz półprzewodnikowy.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Mix leży i to totalnie uszy krwawią ..
Chyba że ktoś ma uszy pancerne i nie słyszy tych wszystkich trzask/pisk/wokal wyjeżdżający z dup* które są bardzo nie zdrowe dla zdrowia i sprzętu audio. A ktoś się później dziwi dlaczego się cewka pali dlaczego głośnik do wymiany. Szanujmy nasz sprzęt bo on tego wymaga.
Jestem pod wielkim wrażeniem że producent zyskał uznanie tym trackiem na miano prawdziwego hendsapu... Przepraszam ale gorszej bzdury nie słyszałem i nie wiem czy się śmiać czy płakać.



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tranzistorz - No Fear BarthezJumper 5 237 11-16-2023, 22:07
Ostatni post: Smirnoff
  Tranzistorz And DJ Striden - Level Up BarthezJumper 1 215 11-12-2023, 01:30
Ostatni post: Smirnoff
  Tranzistorz - 6 Little Eggs BarthezJumper 2 164 11-12-2023, 01:19
Ostatni post: Smirnoff
  Tranzistorz - High On Life BarthezJumper 1 144 11-12-2023, 01:09
Ostatni post: Smirnoff
  Tranzistorz - Duck BarthezJumper 1 159 11-12-2023, 00:14
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości