Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FrozenFrog & Fluxx - Pinball (Remixes) (99Ers Remix)
#1
FrozenFrog & Fluxx - Pinball (Remixes) (99Ers Remix)
[kr]https://krakenfiles.com/view/a3936b96bd/file.html[/kr]



[-] 10 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, alpharoy, DJ-Ramses, frechdachs64, kickasskev, Kolejoman, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, Smirnoff
#2
Najlepsza wersja dla mnie na relku. Melo kapitalnie zakręcone. A w ogóle najlepsza nuta (chyba) jak na razie w hands up w 2021 jak dla mnie.



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Michuxfcb
#3
Z mojej strony typowy średniak z podtrzymaniem gatunku HU nie jakieś na siłe wciskane niepotrzebne rzeczy w aranz.. (co u większości wychodził źle)
Ze strony technicznej coraz lepiej to brzmi ale powtarza się z utworu na utwór ten sam schemat... co staje się nudne i przewidywalne mało zaskoczenia nie ma tego czegoś.. Gra bo gra ale kiedy się doczekamy czegoś nowego co zaskoczy słuchacza w jakiś sposób.?. (Barwy lead oklepane bardzo bardzo troszke więcej kombinacji z mixem na poszczególnych ścieżkach) Życie powodzenia!
Kiedyś pewnie gdzieś zagram ten remix



[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Michuxfcb
#4
Congrats on the winning the remix competition @99ers. Solid remix Smile. Unfortunately I did not have the time to participate, so many good memories to the original.



[-] 4 użytkowników podziękowało bramd za ten post:
  • 99ers, kickasskev, Kolejoman, Michuxfcb
#5
Ładnie to tak udostępniać i tu ejszcze pod okiem forumowicza wersję z relka, która jest do kupienia, no no. To równie dobrze 99esr mógłby wydać tą nutę za free.
Nie no ten post jest trochę z humorem dla tych, którzy nie rozumieją, trochę przemyślenia hehe.



[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • 99ers, Kolejoman, Michuxfcb
#6
(01-19-2021, 23:02)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ładnie to tak udostępniać i tu ejszcze pod okiem forumowicza wersję z relka, która jest do kupienia, no no. To równie dobrze 99esr mógłby wydać tą nutę za free.
Nie no ten post jest trochę z humorem dla tych, którzy nie rozumieją, trochę przemyślenia hehe.

Dlatego ja też nie tworzę wątków z nutami z relków od producentów którzy mają konta na forum.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Kurde to jest naprawdę bardzo dobre. Nie ma się do czego przy*ebać Smile Co track od cb to tym lepiej technicznie to brzmi. Tylko mam jedną uwagę do cb zostaw ten szitttt Disco Polo i zajmij się tylko i wyłącznie takimi vokalami jak ten bo naprawdę zajebiście ci to wychodzi sama nóżka mi chodzi jak Melo usłyszałem. Mocne 9/10 Yeahhhhh !! Smile Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 2 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#8
(01-25-2021, 14:59)DaNiEl P napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Kurde to jest naprawdę bardzo dobre. Nie ma się do czego przy*ebać Smile Co track od cb to tym lepiej technicznie to brzmi. Tylko mam jedną uwagę do cb zostaw ten szitttt Disco Polo i zajmij się tylko i wyłącznie takimi vokalami jak ten bo naprawdę zajebiście ci to wychodzi sama nóżka mi chodzi jak Melo usłyszałem. Mocne 9/10 Yeahhhhh !! Smile Smile

Disco Polo już nie robię, nieraz jedynie coś wleci z polskim wokalem ale w Hands Up'owym klimacie, pracuję nad HU wersją albumu Avy Max, na razie gdzieś w połowie jestem XD, no i w piątek Belladonna wlatuje na forum Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Osobiście stwierdzam, że to najlepsza wersja ze wszystkich Wink
Najwięcej takiej energii, bassu Big Grin

@99ers gratulacje Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
[-] 1 użytkownik podziękował Nexoss za ten post:
  • 99ers


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg Edit) 99ers 1 413 11-27-2023, 00:39
Ostatni post: gamer95875
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg) 99ers 3 424 11-27-2023, 00:38
Ostatni post: gamer95875
  ShanteL - Moja Gwiazdo Na Niebie (99ers Remix) 99ers 4 400 11-08-2023, 19:26
Ostatni post: sailau
  SolidShark - No One Else (99ers Remix) BarthezJumper 3 365 10-30-2023, 11:41
Ostatni post: winmap
  ShanteL - Moja Gwiazdo Na Niebie (99ers Remix Edit) 99ers 3 343 10-23-2023, 09:33
Ostatni post: Kito



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości