Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pete Sheppibone - I Need You To Be Here 2k18 || 2.03.2018 || Sonic Flash
#10
Dla mnie natomiast dobry tylko remix od Bazzpitchers Smile




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#11
(02-26-2018, 19:49)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Z tym wokalem był tylko jeden trak (Rebecca J), więc nie miał okazji się znudzić Smile
Ale jak dla mnie żadna z tych wersji nie przebiła tej od Discotonica

Rozumiem że chodziło o Discotronica.
A dla mnie original i remix od Pita Sheppibone a już za parę od IMPP bedzie MEEEGA i najlepszy zarazem a Discotronica to u mnie na szarym końcu ale nie byłbym sobą gdybym nie posiadał wszystkich wersji.
Wielokrotnie tu na forum padały zarzuty do różnych producentów np do Impp że jadą na jednym proju - moim zdaniem nikt tak nie jechał na jednym proju właśnie jak Steve Twain jako Discotronic - w każdym traku ciągle ta sama wkurzająca melodia.



#12
(02-26-2018, 20:21)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(02-26-2018, 19:49)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Z tym wokalem był tylko jeden trak (Rebecca J), więc nie miał okazji się znudzić Smile
Ale jak dla mnie żadna z tych wersji nie przebiła tej od Discotonica

Rozumiem że chodziło o Discotronica.
A dla mnie original i remix od Pita Sheppibone a już za parę od IMPP bedzie MEEEGA i najlepszy zarazem a Discotronica to u mnie na szarym końcu ale nie byłbym sobą gdybym nie posiadał wszystkich wersji.
Wielokrotnie tu na forum padały zarzuty do różnych producentów np do Impp że jadą na jednym proju - moim zdaniem nikt tak nie jechał na jednym proju właśnie jak Steve Twain jako Discotronic - w każdym traku ciągle ta sama wkurzająca melodia.

Dlatego od Discotronica podobają mi się może ze 3 utwory, m.in. "I need you to be here" za względu na mocny wokal, który pasuje do jego stylu moim zdaniem




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Kolejoman


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Billy Gillies - DNA (Nova Scotia & Pete Smyth Remix) Smirnoff 0 166 08-24-2023, 10:48
Ostatni post: Smirnoff
  Westbam - Wizard Of The Sonic (Reunion Remix) preview Smirnoff 0 164 04-28-2023, 11:16
Ostatni post: Smirnoff
  HeadzUp vs. Sonic Sound - Nothing Else Matters Smirnoff 0 231 04-21-2023, 11:24
Ostatni post: Smirnoff
  HeadzUp vs. Sonic Sound - Giving Smirnoff 0 225 04-10-2023, 12:47
Ostatni post: Smirnoff
  2 Sonic vs Destiny - Straight to the Light (Unreal Project Remix) unrealsignme 0 237 02-15-2023, 22:19
Ostatni post: unrealsignme



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości