Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trash_Gordon-18_Mne_Uzhe_(La_Di_Da_Di_Da_Di_Da)_(The_Mixes)-(MMRD1234)-WEB-RU-2020-AOV_INT
#1
Kod:
    ┌──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
    │
    │  The AOV Stars rises again with a big M4Gnitude, and presents
    │
    │        Trash Gordon  - 18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (The Mixes)
    │
    │ ┌──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
    │ :                                                                                  :
    │
    │  Artist: Trash Gordon
    │  Album : 18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (The Mixes)
    │
    │ ┌──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
    │ :                                                                                      :
    │   Genre       : Dance
    │   Date        : 11.05.2020
    │   Encoder     : LAME
    │   Quality     : 320kbps - 44,1Khz - Joint Stereo
    │   Track(s)    : 06
    │   Size        : 50,43 MB
    │   Language    : Russian
    │   Source      : WEB
    │   Label       : Mental Madness Records
    │   Catalognr   : MMRD1234
    │
    │ ┌─────────────────────────────────────────[ URL ]──────────────────────────────────────┐
    │ :                                                                                      :
    │  N/A
    │
    │ ┌────────────────────────────────────[ ReleaseNotes ]──────────────────────────────────┐
    │ :                                                                                      :
    │
    │ ┌────────────────────────────────────[ Tracklist ]─────────────────────────────────────┐
    │ :                                                                                      :
    │    01.18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da)                                      [02:42]
    │    02.18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (Raindropz! Remix Edit)              [03:05]
    │    03.18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (Mindblast Remix Edit)               [02:48]
    │    04.18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (Radio Edit)                         [04:20]
    │    05.18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (Raindropz! Remix)                   [04:38]
    │    06.18 Mne Uzhe (La Di Da Di Da Di Da) (Mindblast Remix)                    [04:25]
    │                                                                               -------
    │                                                                   Playtime : 21:58 Min
    │
    │ :                                                                                      :
    │ ┌───────────────────────────────────[ Greetings to ]───────────────────────────────────┐
    │ :                                                                                      :
    │   AFO | DWM | SRG | QMI | WAV
    │
    ┌──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐

       Remember who you are, dont forget that

Hoster : KrakenFiles

Cytat:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Enjoy !



[-] 6 użytkowników podziękowało RICO03000 za ten post:
  • brainq, DJ Graco, Kolejoman, Max Gee!, pinball2018, west
#2
Stary dobry Rainy wrócił po tych 3 wypadkach wcześniejszych przy pracy. Dzięki. The best uploader relkowy.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Andrew_Spencer_x_Brisby_and_Jingles_-_Heaven_(The_Mixes)-(MMRD1679)-WEB-2023-MARiBOR_INT DJSEBA 0 203 06-25-2023, 11:10
Ostatni post: DJSEBA
  Andrew_Spencer_x_Brisby_and_Jingles_-_Heaven_(The_Mixes)-(MMR-D1679)-WEB-2023-ZzZz DJSEBA 0 312 06-23-2023, 00:29
Ostatni post: DJSEBA
  Scooter_x_Harris_and_Ford_-_Techno_Is_Back_(The_Mixes)-(23UMGIM43553)-WEB-2023-MARiBOR_INT RICO03000 0 279 05-07-2023, 19:05
Ostatni post: RICO03000
  Scooter_x_Harris_and_Ford_-_Techno_Is_Back_(The_Mixes)-(602455730848)-WEB-2023-ZzZz DJSEBA 0 326 05-05-2023, 16:59
Ostatni post: DJSEBA
  Scooter_-_Waste_Your_Youth_(The_Mixes)-WEB-2023-ZzZz DJSEBA 0 416 02-10-2023, 20:00
Ostatni post: DJSEBA



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości