Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór remix pack #2
#28
No ja mam nadzieję że nie jednegoBig Grin



#29
(07-09-2012, 15:22)DJ Kludu napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
to są 3 i pół tygodnia.. no panowie ;d bez jaj.. jak będzie się zbliżał termin oddania remixów i ktoś nie da rady, to napisze ile jeszcze będzie potrzebował.. np. tydzień .. to się przedłuży ;p

Napewno nie dam rady, zawsze robilem HardStyle, teraz zdecydowalem przejscie na handzup Tongue
Ale sie postaram ndo terminu Big Grin



#30
@@Up
To wtedy dasz 'cynka' Dragonowi,a on zmieni date. Zreszta ja rowniez w aktualnej sytuacji jakiej sie znajduje nie dam rady wyrobic sie w terminie Smile.
@Btw, robiles HS? Zaprezentuj swoj poziom! Smile podeslij jakies linki.



#31
yyy no ten tego.. ;x niestety aktualne sytuacje zmuszają mnie do prośby o przedłużenie o jeden tydzień terminu <wyjazd na wakacje>
nawet nie miałbym jak wam tego dostarczyć jeśli bym nawet dał rade to dokończyć ; /
niestety trochę się poplątało ; /



#32
a czy ktoś potrzebuje jeszcze przedłużenia terminu? Jeżeli chcesz to mogę przełożyć Smile



#33
jeżeli nikt więcej nie będzie miał takiej potrzeby, to trudno ;D
mój remix ukaże się po czasie.. Wink

jesli coś, to mi tydzien wiecej wystarczy ;D



#34
jeżeli potrzebujesz to więcej terminu to przedłużę ale jak nie oddasz remixu to cię udusze xD



#35
moj sie ukaze dluuugo po czasie, nie wzialem ze soba mojego laptopa (awaria), robie na kompie gdzie jeden nexus to za duzo na jego :/



#36
i jak z tym remixem Kludu? i pisałeś do NENO?? kiedy mi przyśle swój?





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pojedynek producentów #10 Temat przewodni wybór (Ankieta) BarthezJumper 4 2,532 03-16-2016, 21:55
Ostatni post: Nexoss
  Wybór utworu do pojedynku producentów #4 .DragoN. 10 4,110 11-17-2012, 22:59
Ostatni post: Vandergrift
  Wybór remix pack #3 .DragoN. 8 2,717 08-30-2012, 11:25
Ostatni post: .DragoN.
  [Ankieta] Wybór remix pack #1 .DragoN. 7 2,629 06-07-2012, 23:53
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości