Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(aktualności)3DM:"Złamaliśmy Denuvo".Wkrótce cracki do JustCause 3,FIFA i TombRaidera
#10
Pamięta ktoś jeszcze, jakie komplikacje wywołały zabezpieczenia w Crysis? Właśnie, myślę, że wycofają się z tych zabezpieczeń prędzej czy później. Wink



#11
DRM jest zło .... 
jak powiedział marcin0113 - Zazwyczaj(nie zawsze np Nowy Tomb Raider) go maja gry które  są krytykowane i ich ocena lecą nisko...

do tego tematu - nie jest pewne, czy to prawda .... , Ja czytałem  że rzekomo znalaźly sposob jak obejść denuvo i zrobić funkcjonalny crack... jest to dość dziwne ... lecz pierwotnie twierdzili ze biorą rocznej przerwie.. i podczas jej ,będą śledzić sprzedaże gier oraz wpływ ich wyjazdu na nie ...... 

i już sie pojawiły jakies cracky dla rise of tomb raider , i just cause 3 - ale to fake lub wirus .... 
Ja Słyszałem , ze crack funkcjonalny  istnieje (nie od 3DM) dla wyżej wymienionych gier , ale nie jest dostępny dla wszystkich , tylko kilka ludzi go testuje i rzekomo działa ....  

Denuvo widocznie nie zbiera informacji o poczynaniach użytkowników , ale dość obciąża hardware (zwłaszcza pamięć Ram  ) - Mówi się i kilka niezależnych testów potwierdziło , że denuvo przy dłuższym graniu nisczy pamięć Ram ....




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


#12
Tom Clancy’s The Division wyszedł wczoraj, może ktoś złamie zabezpieczenia.
Z resztą mi na laptopie to nie pójdzie a zagrałbym sobie..




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FIFA Soccer 96 [PS1] Recenzja - Qdi (S02E06) BarthezJumper 0 376 03-15-2018, 22:45
Ostatni post: BarthezJumper
  Milik i Lewy nie do zatrzymania - Koniec Złotej Piłki FIFA - FOOTGOL NEWS #11 Nexoss 0 468 09-20-2016, 12:27
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości