Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dl.free.fr i dziwny problem z pobieraniem plików
#1
Hej,
czy wy też macie taki problem, gdy pobieracie coś z dl.free.fr? Ja muszę kilka podejść zrobić, żeby coś ściągnąć.
overload_14.html  dialog  Niektóre strony nie pozwalają dwukrotnie wysyłać zapytań do tego samego pliku.

 Przeglądarka wykonała pierwsze zapytanie do pliku "Emperor_Party_-_Dont_Hold_Your_Breath-(LNGS0688)-WEB-2011-MARiBOR.rar", a następnie, gdy IDM próbował ponownie wysłać zapytanie do tego samego pliku, serwis wysłał do programu stronę internetową zamiast ściąganego pliku.

 Aby przejąć to pobieranie, możesz ustawić klawisz specjalny w "Opcje->Ogólne->Klawisze...". Naciśnij i przytrzymaj ten klawisz podczas klikania w link/przycisk do ściąganego pliku, aby IDM mógł przejąć pobieranie zanim przeglądarka wykona pierwsze zapytanie. Klawisz "Ins" powinien działać z większością przeglądarek.



#2
Jeśli chodzi o ten plik to mi też to samo wywala ale już wiem o co chodzi - blokada IP jeśli pobieramy zbyt dużo plików na raz; zmieniłem IP na inne i już działa




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#3
Nie tylko przy tym pliku, mam problem prawie z każdym plikiem, i nie chodzi o to, że pobieram więcej plików na raz, ja podczas podjęcia próby pobrania pliku z tej strony nie ściągałem innych rzeczy.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zippyshare.com Planujemy zamknąć stronę pod koniec miesiąca. Wykonaj kopię zapasową wszystkich ważnych plików. Więc technoapell 0 237 03-20-2023, 00:25
Ostatni post: technoapell
  Jaki program do otwierania plików NFO DJ Graco 3 921 02-22-2021, 20:09
Ostatni post: adizupa
  Problem z CS:GO advercik 1 746 05-14-2017, 06:31
Ostatni post: GreenB



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości