Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kanal "Handsupowo" na YouTube
#1
so...
Wpadlem na taki pomysl, aby zalozyc konto na portalu YT o nazwie "handsupowo"Smile
Na owym kanale uploadowane by byly tracki HandsUp Makerow, Uzytkownikow forum oraz artystow moze bardziej znanych, lecz takich, ktorzy wydaja re/mixy ZA DARMO (aby uniknac problemu z prawami autorskimi)

Sam mialem takie konto na YT (cieszylo sie duza popularnoscia zwlaszcza wsrod niemieckiej publicznosci) tyle ze oprocz darmowych utworow przesylalem takze te ktore sa objete prawami autorskimi i to konto utracilem xD

Uploadowaniem utworow na YT moglbym sie zajac SAMSmile
Jest tylko jeden warunek, ze ktos najpierw musial by te/to konto zalozyc, gdyz ja utacilem taka mozliwosc (a internet mam radiowy i nie potrafie zmienic numeru IP ;D)

W opisie pod filmem znalazly by sie nastepujace informacje:
-Download: (z serwera zippy)
-FanPage na FB/Link do konta na YT artysty
-informacja, ze wiecej znalezc mozna na Handsupowo.pl

Obrazek w filmie:
Mysle ze Criss ma takie zdolnosci i by stworzyl jakis obrazekSmile badz po prostu moglo byc to logo forum

Co sadzicie? jest to dobra forma promowania forum jak i naszych produentowSmile
No i jeszcze raz ze uploadem sam moge sie zajac potrzeba mi tylko OBRAZKA/LOGO i osoby ktora zalozy konto i poda haslo do niegoWink

wiec?

maly edit:
Jezeli pomysl by sie przyjal mozna by zrobic mala akcje promocyjna kanalu na YT aby jab najszybciej zebrac mozliwie najwieksza publicznos, na mysli mam info na fanpage'u forum handsupowo, sam dal bym info na innym swoim kanale no i H3 ma takze podobna ilosc subskrypcji na swoim i kludu z tego co sie orentuje ma takze sporo likow na FPSmile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 3 użytkowników podziękowało Skrzynek za ten post:
  • .DragoN., BeatNoiser, DJ Kludu
#2
No ja to pomyślałem już o tym pomyśle trochę wcześniej ale jakoś zaraz mi wypadł z głowy xD

Pomysł jest bardzo dobry ale dlaczego dodawać utworki tylko naszych producentów, można też aktualizować konto nowościami zagranicznych producentów ale tylko największymi kosami (Pewnie sam THT, Megastylez itp. ale będzie Big Grin )

Dlatego ja jestem ZA całym pomysłem, na organizacji konta i jego prowadzeniu się nie znam, dlatego całą działalność zostawiam wam, myślę że sobie z tym poradzicie doskonale ; ).



#3
bedziemy wrzucac tracki zagranicznych producentow ale nie takich jak: THT czy Megastylez, gdyz maja oni podpisane kontrakty z wytworniami xD ONLY FREE RELEASE
zeby konta nie usuneliSmile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • DJ Kludu
#4
No chodziło mi generalnie wymieniając tych producentów o te utwory które każdemu jakoś tam do gustu przypadły wiadomo o co się rozchodzi Tongue



#5
ForWard, chodzi o to że nie można wrzucać utworów objętych prawami autorskimi, bo od razu się czepiają, więc tak jak napisał Skrzynek tylko darmowe release lub dema/ripy - tutaj nawet objętych prawami ; )

Ja mogę pomóc w promocji jak tylko mogę ; )

Obrazek ewentualnie też mogę jakiś ogarnąć, ale dobrze by było aby na obrazku był też tytuł nutki Wink

Tyle ode mnie ob się śpiesze ;D



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • Skrzynek
#6
w 100% to co kludu napisal popieram

jakby juz jeden wspolny dla wszystkich utworow obrazek bylby skolowany to nie stanowilo by problemu dla mnie zrobienie napisu z nazwa utworu jegoSmile

to kludoslaw zakladaj kontoBig Grin i pisz haslo na privSmile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
#7
jest kanał Smile Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
zacząłem już wrzucać teledyski Wink ale jeżeli będzie chętna osoba do wrzucania mp3 jestem jak najbardziej za, ja nie umiem zrobić video z mp3 (dodać zdjęcie aby dało rady wrzucić na YT)

skrzynek jeżeli jesteś dalej zainteresowany to podam pasy na PW Smile



#8
A nie wystarczy przerobić w jakimś edytorze video na format mp4, flv itp. dodając jakiś obrazek, zdjęcie, okładkę i tyle ?



[-] 2 użytkowników podziękowało BeatNoiser za ten post:
  • DJ Kludu, Skrzynek
#9
@FW
ja sie zajme tymSmile dla mnie no problemSmile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Request: Handsupowo Hits Mix Vol 01-13, 15 DJ Graco 2 616 08-11-2020, 15:05
Ostatni post: DJ Graco
  My Youtube Channel with all my HandsUp Tracks ClubStorm 0 399 07-07-2018, 21:48
Ostatni post: ClubStorm
  Sklep Handsupowo .DragoN. 78 23,768 12-02-2017, 18:43
Ostatni post: .DragoN.
  NENO - TBA (Any Idea?) (Handsupowo Emotional Track Contest) TEASER Smirnoff 7 1,510 03-23-2017, 01:02
Ostatni post: TheHandsUp
  Handsupowo Wallpaper 99ers 5 1,536 03-08-2017, 22:32
Ostatni post: Etz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości