Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Teequee - Szwecja - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Dodatkowe Informacje (https://handsupowo.pl/Forum-Dodatkowe-Informacje)
+--- Dział: Producenci Hands Up'u (https://handsupowo.pl/Forum-Producenci-Hands-Up-u)
+--- Wątek: Teequee - Szwecja (/Thread-Teequee-Szwecja)



Teequee - Szwecja - Krzychowsky - 09-12-2013

Teequee, Trancequility, Potuz. Pod tymi pseudonimami ukrywa się Pontuz Bergman urodzony w 1986 roku szwecki producent muzyczny. Ów człowiek również jest członkiem hardstyle'owego duetu Wasted Penguinz. Jest jednym z tych producentów, którzy bazowali na stylu Deepforces Smile Osobiście myślę, że dorównywał mu poziomem, oraz niekiedy nawet lepiej wypadał.

Produkcje:

Paradise Of Love
g00d n1Ght
Cc.K - My Fantasy (Teequee Remix)
Happy Ending
Sunrise

+ inne, nie pamiętam Tongue

Wszystko do znalezienia na wrzucie pod tagiem: Teequee.

Produkował jeszcze hardstyle pod tym pseudonimem. M.in Angels, Popcorn, czy Wishes.

Obecnie o ile mi wiadomo projekt Teequee jest zakończony lub zawieszony. Pontuz odwala robotę razem z Danem J w Wasted Penguinz. Wink Ja osobiście katowałem kiedyś jego produkcje 24h Smile

Ktoś zna? Słyszał? Co sądzi? ;>

Linki z YT:







- jakość kiepska x/




RE: Teequee - Szwecja - Eleman - 09-25-2013

Ja kojarzę jedynie że jakiś nijaki "Tequee" zrobił jumpstylowy cover/remix "Popcorn".



RE: Teequee - Szwecja - NENO - 09-25-2013

Boszsz... Jak to dobrze że Pontuz się ogarnął i zamiast kopiować DF robi mega robotę w WP:>

P.S
NIKT NIGDY nie był lepszy od DF. DziękujęSmile


RE: Teequee - Szwecja - keron4 - 09-26-2013

good night ma bardzo fajny bass i jakbym nie wiedzial ze to ten w WP to bym myslal ze faktycznie deepforces to zrobil tak wogóle to by sie przydalo zeby ktos tworzyl w stylu deepforcesa bo jego kawalki katuje codziennie a by sie przydalo cos nowego od niego btw
On wogole jeszcze tworzy muzyke macie moze jakies info na jego temat ?



RE: Teequee - Szwecja - Krzychowsky - 09-26-2013

Ostatnio wypuścił remix dla Van Snydera i to był ostatni jego kawałek jak narazie.
Mówisz, że styl DF? :> Daleko szukać nie trzeba - 2 Empty Headz Smile
Sprawdź sobie jeszcze kawałki niejakiego Maziano, chociażby remix Brooklyn Bounce & Alex M. & Marc V. Damme - Crazy i inne.
Co prawda bassline nie ma takiego jak DF, ale bardzo podobne brzmienia, kick, lead itd.
Jest jeszcze koleś o pseudonimie Jake Up, i to chyba tyle.. chyba, ze cos pominąłem.



RE: Teequee - Szwecja - TheHandsUp - 03-27-2014

1/2 obecnie Wasted Peguinz


RE: Teequee - Szwecja - NENO - 03-27-2014

@Keron: Obecnie DF: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



RE: Teequee - Szwecja - epalladino - 12-11-2016

(03-27-2014, 21:34)TheHandsUp napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
1/2 currently Wasted Peguinz

(03-27-2014, 22:31)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Keron: Currently DF: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



RE: Teequee - Szwecja - evilkid - 09-14-2017

Thank you for the share