Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Strefa Producenta (https://handsupowo.pl/Forum-Strefa-Producenta)
+--- Dział: Pojedynki Producentów (https://handsupowo.pl/Forum-Pojedynki-Producent%C3%B3w)
+--- Wątek: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" (/Thread-Najlepszy-utw%C3%B3r-EMOCJONALNY)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - Chytry Jaca - 01-26-2014

H3 - b.ładny wokal i wykończenie, ale kurde barwa leadu nie przemawia do mnie w tym kawałku ;x

Neno - ładnie, z emocjami, ale nie w moim guście, nie podeszło mi za bardzo.

Diven - tutaj oddaje swój głos. Wyszło przyzwoicie, jest klimat i akurat ten track mi się spodobał.
3:55 mogłeś to jeszcze czymś zapełnić, nadałoby powera.

Discosound - no kolego coraz lepsze walki zapodajesz, ale brakuje mi tutaj czegoś.

Gratulacje dla wszystkich za udział i za prace nad projektami.
Pozdrawiam.


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - RobBrian - 01-26-2014

Kurcze ciężki wybór i to bardzo. Ale po dłuższych odsłuchach mogę stwierdzić ż jest to kawałek od ........ NENO.
Dzięki wszystkim za kawałki.


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - addek13 - 01-26-2014

Daje głos na Hard3eat'a. Fajny klimacik świetny vox i w ogóle za całokształt.


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - Skrzynek - 01-26-2014

Slowko dl Norexa, ktory bardzo pozytywnie zaskoczyl! w fajnym kierunku to idzie Wink

A dalej czyli na kogo glos
moje faworytki jak wiekszosci Nenuś, Hardu i Majkelo Diveno... i ciezko Big Grin
Kazdy z nich ma w sobie COŚ, od kazdego bije pasja autora kazdy wlozyl z nich serducho w to Smile i fajnie bedzie czego sluchac, jest swietna promocja...
Wybieram wiec zwyczejnie tak po prostu przy tak wyrownanym poziomie ten ktory najlepiej mi siadl przy odsluchu
------->Summerboy<------
Wink
Gratuluje wszystkim odwaznym, ktorzy zdecydowali sie wziac udzial w tym naszym konkursiku Smile


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - dreade - 01-26-2014

ja głosuje na D!scosound'a


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - 99ers - 01-27-2014

Ja zagłosuję na D!scosound'a ponieważ:
- fajne intro Wink
- kick z bassem Wink
- i ta melodia "miodzio" Big Grin
Ogólnie wszyscy dobrze się spisali Smile


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - DJ Kludu - 01-27-2014

Dawno mnie nie było na tym forum, ale ten konkurs mnie zaciekawił Wink
Najlepiej wypadli D!scosound, NENO, Hard3eat i Diven ;D
Te 4 utwory zasługują na nagrodę, ale moim zdaniem najlepiej z nich wypadł chyba H3, bardzo ładny wokal, melo i ta "odmienność" ;D Ciekawy track, więc na niego głosuję, a wszystkie 4 pobieram Big Grin


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - Eleman - 01-27-2014

ahh znowu ta dyskryminacja za sprawy techniczne, jakby nie można było zrobić oddzielnej kategorii dla tych którym technika nie wychodzi, nie mają odpowiednich odsłuchów, sprzętu, umiejętności itd....głosuje na Summerboy, Diven ? Po prostu najbardziej mi się podoba, melodia itd. piękne, artystyczne. A tak w ogóle ta idea tego konkursu no nie obraźcie się, ale trochę bezsensowna jest, bo każdy utwór, dźwięk w sumie nawet, wywołuje jakieś emocje, czyż nie ? Rozumiem konkurs na konkretne emocje, mroczność, smutek, radość, refleksja, może jeszcze coś... ale tak ogólnie emocjonalny to ciężko stwierdzić w sumie Wink


RE: Najlepszy utwór "EMOCJONALNY" - Nesther - 01-27-2014

Przede wszystkim wielkie gratki dla wszystkich producentów za oddane kawałki - każdy zasługuje na uznanie i wszystkie wyszły świetnie.Długo zastanawiałem się na kogo oddam głos, gdyż dylemat miałem spory jednak po namyśle oddaję głos na Hard3eat'a. Wybrałem jego kawałek, gdyż lubię mocne kawałki takie jak ten, vocal mnie urzekł no i siada mi jego styl.Heart
Zgadzam się z Elemanem w sprawach technicznych tych kawałków więc nie oceniam techniki, bo wiadomo, że nie każdy ma odpowiedni sprzęt itp.Każdy z producentów na pewno włożył w każdy ten kawałek całe serce i to się liczy według mnie najbardziej więc jeszcze raz brawa dla wszystkich za odwaloną robotę prezentujecie świetny poziom i tak 3majcie ;D
Blush