Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Hands Up Event - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+--- Wątek: Hands Up Event (/Thread-Hands-Up-Event)



Hands Up Event - bokus90 - 02-12-2012

Tak się ostatnio zastanawiałem: są imprezy techno (Mayday), Hardstyle (Qlimax) itd. itd. Są koncerty, eventy... A dla fana hands upu zostaje słuchanie mp3, ewentualnie od wielkiego dzwonu jakieś back to hands up party w klubie. Więc zadam pytanko. Jak myślicie, czy event handsupowy na skalę krajową albo chociaż regionalną (Górny Śląsk, tzn Opolskie i Śląskie) ma rację bytu? Jak myślicie, ile osób byłoby zainteresowanych, by wsiąść w pociąg i spotkać się z "tysiącami" fanów hands upu i posłuchać setów znanych producentów tego gatunku? Ewentualnie można połączyć event w handsupowo-hardstylowy. Więc jak? Jest sens w ogóle marzyć o takiej imprezie? Smile


RE: Hands Up Event - .DragoN. - 02-12-2012

Sporo jest fanów Hands up'u więc jeżeli było by porządne ogłoszenie i każdy o tym by się dowiedział to myślę, iż wpadło by sporo ludzi (nie tylko fanów Hands up'u). Na początku były by mniejsze eventy a jeżeli rozeszło by się to na skalę światową ( m.in. Niemcy, Szwecja, Francja itp. gdzie jest słuchany i grany w klubach Hands Up) to myślę, że Hands Up ma spore szanse na powrót Big Grin


RE: Hands Up Event - Jumproxx - 02-12-2012

Jak dla mnie to sa realne szanse na powodzenie dla takiego eventu Smile Ja np z checia bym pojechal gdyby gdzies w Polsce byl organizowany Smile


RE: Hands Up Event - DJ Kludu - 02-14-2012

Ja myśle ze jesli by było to w wakacje i nie bylo by pgraniczenien wiekowych to jak najbardziej pewnie wiele osób by wpadło ! :]


RE: Hands Up Event - Krzychowsky - 02-15-2012

Ja sądze, że powodzenie by miał i to nie małe Wink Oczywiście wpadłbym jak najbardziej Wink


RE: Hands Up Event - DJ Kludu - 02-16-2012

Noo i też myśle że wiele zależało by od ludzi/gwiazd grających tam (;
Kto by miał wpaść ; ]


RE: Hands Up Event - bokus90 - 02-16-2012

No na razie nikt Wink właśnie chciałbym się dowiedzieć na niektórych forach, czy jest sens organizacji takiej imprezy. Jest ona moim marzeniem, jednak mam zerowy wkład własny (nie jestem bogatym dupkiem z widzimisię eventu dla reklamy). Event handsupowy z wypełnionym chociaż do połowy katowickim spodkiem to moje jedno z największych marzeń Wink Jednak nie chciałbym stracić kasy, dlatego pytam Smile może zadacie podobne pytanie na forach, do których należycie? Np. jakieś fora miejskie, regionalne, tematyczne itp. Bardzo proszę o minimalną pomoc właśnie w pytaniach na forach Smile


RE: Hands Up Event - Jumproxx - 02-18-2012

Ja mysle, ze jak forum by sie na maxa rozroslo i Hands Up wrocilby do las to nie bedzie problemu z organizacja ani z patronami medialnymi Smile a juz tymbardziej z reklama Smile


RE: Hands Up Event - Duanta - 05-05-2012

Hmmm, wiele 'skrytych fanow' handsupu, nazywa te muzyke, 'techno' - dlatego, moga nie przyjsc na taka impreze, nie swiadomi, co tak naprawde bedzie na niej grane Smile.

Ale coz, w klasie (30ososb) , 15-20% uczniow slucha muzyki HU (dancowej), wiec mysle, ze ten twoj spoden katowicki daloby sie wypenic ^^