Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Pojedynek Producentów #11 - INFO - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Strefa Producenta (https://handsupowo.pl/Forum-Strefa-Producenta)
+--- Dział: Pojedynki Producentów (https://handsupowo.pl/Forum-Pojedynki-Producent%C3%B3w)
+--- Wątek: Pojedynek Producentów #11 - INFO (/Thread-Pojedynek-Producent%C3%B3w-11-INFO)

Strony: 1 2 3


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - NENO - 02-05-2017

(02-05-2017, 19:06)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ale tylko i wyłącznie duety Big Grin

A jeśli chcemy dorzucić gościa z wokalem (chociażby spoken) to się liczy czy nie ?:> bo w sumie to też by był collab :> Reverse reality feat. TBA w ten sposób?


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - Andy J - 02-05-2017

(02-05-2017, 20:32)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(02-05-2017, 19:06)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ale tylko i wyłącznie duety Big Grin

A jeśli chcemy dorzucić gościa z wokalem (chociażby spoken) to się liczy czy nie ?:> bo w sumie to też by był collab :> Reverse reality feat. TBA w ten sposób?

Ja tylko cytowałem. O sprawy organizacyjne pytajcie Elemana lub Nexossa, oni to organizują - ale takiego pytania nie przewidzieli, więc pewnie się zgodzą Big Grin


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - Eleman - 02-05-2017

(02-05-2017, 20:32)NENO napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(02-05-2017, 19:06)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ale tylko i wyłącznie duety Big Grin

A jeśli chcemy dorzucić gościa z wokalem (chociażby spoken) to się liczy czy nie ?:> bo w sumie to też by był collab :> Reverse reality feat. TBA w ten sposób?

Oczywiście, z tym, że ta osoba nie może być odpowiedzialna za sprawy typowo "producenckie", więc oficjalnie nie będzie brała w tym udziału, tzn. w nazwie utworu zostaje tak jak ją sobie umieścicie, ale traktujemy to jako gościnny udział, bez dodatkowego nagradzania takiej osoby Wink
Upraszczając - zapraszaj sobie na featuringi kogo chcesz, ale do rozdania są maksymalnie dwa Head Producery Big Grin

Przynajmniej taka jest moja koncepcja tych producenckich duetów, na wszelki wypadek prosiłbym tutaj o zatwierdzenie przez @Nexoss Big Grin


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - Sebek - 02-05-2017

Kuźwa tak bym chciał, a tak mi się nie chce tworzyć Smile Ale ostatnio poziom i rywalizacja była bardzo dobra Smile


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - Nexoss - 02-05-2017

I tak miałem tu zabrać głos jak zobaczyłem, że RR w komplecie się tutaj odezwali Angel

Panowie - liczę na Wasz udział Wink

Co do tego co mam zatwierdzić.

Jeśli osoba nie siedzi przy projekcie a tylko "daje" czy "podkłada" czy jakkolwiek to nazwać, vocal to nie ma żadnego problemu.
Track zostaje w konkursie Wink

Także zachęcam do wzięcia udziału Smile


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - Eleman - 02-05-2017

(02-05-2017, 21:22)Sebek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Kuźwa tak bym chciał, a tak mi się nie chce tworzyć Smile Ale ostatnio poziom i rywalizacja była bardzo dobra Smile

Oj tam, dawaj rób, a nie gadasz że Ci się nie chce, nikt nie oczekuje od Ciebie nie wiadomo jakiego profesjonalizmu, to tylko zabawa, im nas więcej, tym weselej no Big Grin


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - NENO - 02-05-2017

Powiem tak, nie podchodzimy do tego jak do rywalizacji, tylko do faktu że możemy coś zdziałać na rzecz "Emotions 2.0 EP" (nazwa robocza, kwestia do ugadania) a im więcej tracków tym lepiej. Rogalski i tak wbija za 2 tyg na weekend więc tak czy siak w wiadomym celu Big Grin więc dlaczego by nie dorzucić czegoś do epki (Która swoją drogą też mogłaby wskoczyć jako osobna rzecz ).
Więc krótko: wchodzimy w to.


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - 99ers - 02-06-2017

zobaczę może ja też coś zdziałam Smile


RE: Pojedynek Producentów #11 - INFO - K4SPRO - 02-12-2017

Cosik może wyklikam Big Grin