Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
NENO - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Ogólnie (https://handsupowo.pl/Forum-Og%C3%B3lnie)
+--- Dział: Przywitaj się (https://handsupowo.pl/Forum-Przywitaj-si%C4%99)
+--- Wątek: NENO (/Thread-NENO)

Strony: 1 2


NENO - NENO - 03-29-2012

Ola dzieciaczkiSmile Nazywam się Dawid, pochodzę z małej urokliwej wiochy pod Wrocławiem, 20 parę lat na karku, bez nałogowy*, bezkonfliktowy**, kulturalny i grzeczny osobnik nie rzucający się w oczy. Zajmuję się rysunkiem i grafiką na co dzień, w wolnych chwilach siedzę w muzyce (jednakże jej nie traktuję zbyt poważnie). Tworzę dość nietypowy rodzaj Hands Up'u/ Dancecore'u, szkolę się w Hardstyle i UK Hardcore. Ww. gatunków również słucham i śledzę sceny każdego z nichSmile Poza tym od czasu do czasu trochę fotografuję, czytam książki, uprawiam street ball. Mam własne gusta, zawsze argumentuję swoje zdanie. Innymi słowy aktywny człowiek z pasjamiSmile Pozdrawiam wszystkich serdecznie gdyż mam zamiar zabawić tu trochę dłużej;]

* ulubione drinki: KAWA, HERBATA (również zielona), ,,Szarlotka", wódka, mocne piwo, nie palę (trawy również)

** No chyba, że ktoś naprawdę zajdzie mi za skórę. Ale moja cierpliwość jest ogromna;]



RE: NENO - .DragoN. - 03-29-2012

Witam Smile Miło że wpadłeś a tym bardziej, że się przywitałeś Big Grin Wpadaj często i udzielaj się w życiu forum Big Grin


RE: NENO - DJ Kludu - 03-30-2012

Nie bywam w tym dziale często i raczej się tu nie wypowiadam xD
Ale tu musze napisać Big Grin

Nie znam Cię, ale gdybym znał na pewno bym polubił Big Grin

Umiesz prowadzić konkretne wypowiedzi i napisać coś o sobie konkretnego, podejrzewam że gdy coś argumentujesz(jak wspomniałeś w poście), to na pewno będą to mądre wypowiedzi Big Grin A takich ludzi lubię Big Grin

Witaj i baw się dobrze ! Big Grin

No i zapraszam na 'back to hands up vol.3' organizowane przeze mnie na antenie radia Tp - Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Pokaż też może jakieś swoje twórczości ? ;>

Pozdro Big Grin


RE: NENO - NENO - 03-30-2012

Wychodzę jednak z założenia, że świeżyźnie raczej nie wypada od razu spamić swoimi ,,dziełami" bo to w niemal 90% kończy się ,,pluskwieniem". Trochę się wkupię w klimat, skomentuję to i owo, opierniczę trochę (raczej się nie patyczkuję) ale to jedyna gwarancja na to że nawet jak ktoś się wkurzy za mój komentarz to zajrzy w mój utwór, znajdzie nawet najdrobniejszy mankament i mi go wypomni. A jedynie TO jest w stanie uczynić Twój utwór wartościowymTongue Sztuką nie jest przyjąć ton cukru na klatę tylko wyciągać wnioski z błędów które widza ludziki dookoła;] Tak mniej więcej wygląda argumentacja na to ,,dlaczego na razie nie pochwalę się produkcjami" Smile. Póki co mozesz zapoznać się z ,,Hydeparkiem" i poprzeglądać to czym zajmuję się na co dzieńSmile


RE: NENO - DJ Kludu - 03-30-2012

A szkoda Big Grin
Bardzo byłem ciekaw Twoich propozycji Big Grin
Ale tych argumentów nie przebiję ;D


RE: NENO - Chytry Jaca - 03-31-2012

Witam rowniez, zdąrzylem zauważyć, ze kolega bardzo mądrze prawi ;-)
Dobrze jest miec swoje zdanie. Bardzo szanuje takich ludzi.
Zycze milej zabawy na tym forum!
Pozdrawiam


RE: NENO - Hard3eat - 03-31-2012

Kolejna fajna osoba na naszym forum (:
Również życzę dobrej zabawy i pogaduch na shoutboxie Big Grin


RE: NENO - Krzychowsky - 04-07-2012

Swego czasu udzielałeś się też na streemo, o ile dobrze pamiętam Smile Szacunek za oryginalność w kawałkach i własny styl. Miłego pobytu stary i udanych produkcji Smile


RE: NENO - Szeryf - 04-18-2012

Witam