Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3
Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Wersja do druku

+- Handsupowo.pl, Hands Up Music, New Hands Up mp3 (https://handsupowo.pl)
+-- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz)
+--- Dział: Kosz (https://handsupowo.pl/Forum-Kosz--20)
+---- Dział: Archiwum "Hands Up" (https://handsupowo.pl/Forum-Archiwum-Hands-Up)
+---- Wątek: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) (/Thread-Groove-Coverage-Runaway-DJ-Double-D-Remix-2018)

Strony: 1 2


Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Smirnoff - 12-10-2018


Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018)




Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Groove Coverage - Runaway (2004)


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Andy J - 12-10-2018

Uwaga SPOILER: Styl Hitmanów nie zrobiony przez Hitmanów, także odsłuchujecie na własną odpowiedzialność Big Grin


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Kolejoman - 12-10-2018

Pragnę Was wszystkich uspokoić, możecie śmiało pobierać i odsłuchiwać to. 7 godzin temu to pobrałem i ciągle żyję i mam się dobrze.


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Restless - 12-10-2018

(12-10-2018, 21:50)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Uwaga SPOILER: Styl Hitmanów nie zrobiony przez Hitmanów, także odsłuchujecie na własną odpowiedzialność Big Grin

Dzięki za ostrzeżenie Big Grin Podobne ostrzeżenie powinienem wydać przy remixie DJ Irka ale nie pomyślałem o tym Big Grin


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Kolejoman - 12-10-2018

(12-10-2018, 23:15)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-10-2018, 21:50)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Uwaga SPOILER: Styl Hitmanów nie zrobiony przez Hitmanów, także  Big Grin

Dzięki za ostrzeżenie Big Grin Podobne ostrzeżenie powinienem wydać przy remixie DJ Irka ale nie pomyślałem o tym Big Grin

I proszę nie zapomnieć tej notki ''odsłuchujecie na własną odpowiedzialność'' wstawiać przy tych future bassach w trosce o zdrowie forumowiczów


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Restless - 12-10-2018

(12-10-2018, 23:40)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-10-2018, 23:15)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(12-10-2018, 21:50)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Uwaga SPOILER: Styl Hitmanów nie zrobiony przez Hitmanów, także  Big Grin

Dzięki za ostrzeżenie Big Grin Podobne ostrzeżenie powinienem wydać przy remixie DJ Irka ale nie pomyślałem o tym Big Grin

I nie zapomnij też notki ''odsłuchujecie na własną odpowiedzialność'' wstawiać przy tych future bassach

a gdzie one są XD ? bo jakoś w Głównym ich nie zauważyłem?


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Kolejoman - 12-11-2018

Minęło 20 godzin i ciągle dycham i ciągle mam się dobrze. Także możecie śmiało pobierać i odsłuchiwać to bo chyba warto a te ostrzeżenia moderatorów możecie miedzy bajki włożyć.
Prędzej sobie krzywdę można zrobić czytając ich komentarze w tym wątku.


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - DeadMan - 12-11-2018

Co to robi wogole w głównym dziale, tego nie da się wogole słuchać 0/10 Big Grin


RE: Groove Coverage - Runaway (DJ Double D Remix 2018) - Sebek - 12-11-2018

Jeszcze trochę i Dj Double spowodował by zagładę muzyki Hands Up tym utworem, weźcie mu te leady Big Grin