Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jens Jacobsen - Dr. Rude (Maximilian Sunyaz remix)
#1

Jak zawsze przy kazdym tracku sie staram zeby byl on lepszy od poprzedniego ;D
mam nadzieje że mi się udało.



[-] 4 użytkowników podziękowało Maximilian Sunyaz za ten post:
  • .DragoN., Hard3eat, Jumproxx, Skrzynek
#2
juz poczatek lepiej brzmi, nie jest taki pusty Smile, od 0;24 moglyby wchodzic snare, czy sweap up Big Grin.... Ogolnie coraz lepiej, go, max go!




Signature of Duanta
Slimboy!
[-] 1 użytkownik podziękował Duanta za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#3
jak dla mnie to brzmi całkiem dobrze Smile coraz to lepiej Smile



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#4
o i jest w koncu gitesSmile nie slyszalem oryginalu wiec nie wiem czy to sa same midiki czy twoje melodie (podejrzewam ze to 1sze xD) ale jest coraz lepiejSmile




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • Maximilian Sunyaz
#5
(12-04-2012, 21:48).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
jak dla mnie to brzmi całkiem dobrze Smile coraz to lepiej Smile

Czy hrabia ocenia remix na tyle dobrze że mógł by go pobrać? haha ?xd
(12-04-2012, 21:49)Skrzynek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
o i jest w koncu gitesSmile nie slyszalem oryginalu wiec nie wiem czy to sa same midiki czy twoje melodie (podejrzewam ze to 1sze xD) ale jest coraz lepiejSmile

Oryginałki są wszystkie tylko z bellsą wyznaczyłem lepszą rolę.



#6
aby pobrać pobrać jeszcze za wcześnie ale w przyszłości - kto wie Big Grin



#7
haha ;D xd



#8
Witam, nie slyszalem poprzednich trackow wiec nie umiem powiedziec czy lepiej to brzmi Smile ale ogolnie nawet calkiem okSmile poczatek delikatny Smile w przejsciu lead troszke za wysoko wg mnie, pod basem idzie jakis dzwiek i troszke cos ona tam psuje hmmm, no melodia ulozenie jak w originale, ogolnie nawet nawet na + ale duzo pracy przed Tb Smile pozdro



[-] 1 użytkownik podziękował Cosmic Ravers za ten post:
  • Maximilian Sunyaz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jens O. & Picco - Heroes Of The Night (Twisted) (Extended Mix) winmap 4 575 12-03-2023, 22:43
Ostatni post: Nexoss
  Picco vs. Jens O. - Heroes Of The Night (Twisted) Andy J 2 477 12-03-2023, 22:43
Ostatni post: Nexoss
  Rave Allstars - I Need Your Love (Tækno Jens Bootleg) PatrykP 4 530 08-18-2023, 03:01
Ostatni post: Smirnoff
  Jens Jordan - Beautiful Liar (Alex Megane Dance Remix Extended) syryk 7 665 07-15-2023, 10:08
Ostatni post: Nexoss
  Lawrence x Jens O. - Leave It to the Night (Extended Mix) Andy J 6 706 12-27-2022, 00:38
Ostatni post: Sebek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości