Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boys - Biba(Dj Arix Remix)
#1
Bez zbędnych opisów, liczę na wasze komentarze i oceny które wiele dla mnie znaczą, z góry dzięki. Miłego słuchania Wink

Boys - Biba(Dj Arix Remix)





[-] 4 użytkowników podziękowało DJ Arix za ten post:
  • .DragoN., Chytry Jaca, dj arek, Skrzynek
#2
za chwilę pokażą się hejty, że DP się nie remixuje ale mi osobiście bardzo się podoba (nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom)
Melo bardzo ciekawe ale troszeczkę bez polotu (brakuje mi tutaj tego uroku)
Muszę przyznać, że z remixu na remix coraz lepiej Ci to wychodzi.
od 2:40 do 3:05 całkowicie zepsułeś, czasami lubię te wstawki ale tutaj całkowicie Ci to nie wyszło, poza tym te wstawki dubstepowe już wyszły z "mody"

gdyby nie ten fragment to bym pobrał a tak to pozostaję tylko przy odsłuchu Smile
Jak dla mnie 9/10 (nie oceniając w/w wstawki)



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • DJ Arix
#3
(01-19-2013, 23:44).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
za chwilę pokażą się hejty, że DP się nie remixuje ale mi osobiście bardzo się podoba (nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom)
Melo bardzo ciekawe ale troszeczkę bez polotu (brakuje mi tutaj tego uroku)
Muszę przyznać, że z remixu na remix coraz lepiej Ci to wychodzi.
od 2:40 do 3:05 całkowicie zepsułeś, czasami lubię te wstawki ale tutaj całkowicie Ci to nie wyszło, poza tym te wstawki dubstepowe już wyszły z "mody"

gdyby nie ten fragment to bym pobrał a tak to pozostaję tylko przy odsłuchu Smile
Jak dla mnie 9/10 (nie oceniając w/w wstawki)

Dzięki za komentarz, rzeczywiście zrezygnuję z dubstepowych wstawek, co do melodii też się zgodzę w porównaniu do tych co dawniej robiłem to jest różnica





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Hard Dance] D-Tune x H.U.P.D. - Bad Boys (D-Tune Extended Mix) winmap 0 182 10-29-2023, 17:45
Ostatni post: winmap
  [Hard Dance] DJ Sammy - Boys of Summer (NuroGL Remix) technoapell 1 407 09-12-2023, 13:43
Ostatni post: Smirnoff
  NoYesMan And Dancecore N3rd - Boys Lie (Handsup Mix) BarthezJumper 0 249 07-14-2023, 16:42
Ostatni post: BarthezJumper
  NoYesMan And Dancecore N3rd - Boys Lie (Handsup Extended Mix) BarthezJumper 0 268 07-14-2023, 16:41
Ostatni post: BarthezJumper
  The Infield Boys - Take On Me (Remix) BarthezJumper 0 305 06-11-2023, 20:29
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości