Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BeatNoiser
#1
No to z racji tego że nie przedstawiłem się w dziale "Przywitaj się" tak teraz mam zamiar nadrobić zaległości Smile Ci którzy mają mnie w znajomych na FB to wiedzą jak się nazywam dla tych którzy nie wiedzą: Nazywam się Paweł Smoliński (dla znajomych Smoleń, Smoluś), Mam prawie 19 lat (za 2 miesiące skończę, stan z dnia: 19.04.2013)
Moja pasja z tą muzyką trwała już od najmłodszych lat, tylko wtedy jako najmłodszy z 4-ki rodzeństwa zawsze słuchałem tego czego oni, a gdy zostawałem sam, odpalałem sobie płyty i tam gdzie były piosenki typu Hands Up zawsze leciały non stop, a jak nie to radio ESKA i czekałem aż puszczą coś w stylu M-Brother czy Beattraxx Smile
Do 15 roku życia miałem zupełnie inne zainteresowania, z muzyką się zaczęło wtedy, gdy w końcu pozbyłem się radiowego neta i zacząłem szperać po internecie dalej i szerzej odkrywając kolejne strony z muzyką, pobierając ją i ciesząc sie jak małe dziecko że w końcu sam mogę decydować czego będę słuchał Smile Pewnego dnia myślę sobie: Mam tą muzykę ale mało Hands Up'u. Postanowiłem poszukać jakiejś strony tylko z tym gatunkiem, po paru minutach trafiłem na te forum, od razu się zarejestrowałem i aktywny jestem do dziś Smile Po tym zainteresowałem się programami dla DJ'ów na PC i tu był mój początek myśli w czym kształcić się w przyszłości Smile Gdybym tylko posiadał lepszy sprzęt i trochę więcej mobilizacji w sobie na pewno zabrałbym się dawno za produkcje, lecz na razie nie mam możliwości by się za to zabrać Smile Nie mam na swoim koncie jeszcze żadnych osiągnięć, został mi miesiąc do maturki na pewno po niej zabieram się ostro do pracy Smile

To by było na tyle Big Grin


Jeśli macie do mnie jakieś pytania, piszcze w komentarzach Smile
No i że to jest galeria, wrzucam jedno swoje zdjęcie dla tych którzy jeszcze nie widzieli Smile

Opis: Przed stÓÓÓÓdniówką jeszcze trzeźwy Big Grin


[Obrazek: 40852219906605356691340.jpg]



[-] 6 użytkowników podziękowało BeatNoiser za ten post:
  • BarthezJumper, Chytry Jaca, Martyśśś, Ramiz, Skrzynek, __Sandra__
#2
obrazka nie widzę Big Grin ale jak ze studniówki, to widziałem na F3 raczej ;]



#3
Big Grin garniaczek.... panienki tylko rwac :"D



#4
Zdjęcia nie widać , ale mam cie na FB to w każdej chwili mogę zobaczyć Big Grin



#5
A więc witaj Pawełku :* milusio Wink Jak to Natuś napisałaby "Bzzzzyczku" Smile




Signature of __Sandra__ Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#6
żeś się rozpisał, a chcielim tylko zdj Big Grin no no elegancko wyglądasz, tak Bzyyyczajnie Smile Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Martyśśś za ten post:
  • BarthezJumper


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nexoss & BeatNoiser - The Best Hands Up Tracks Of February 2015 Reup! cometz947 1 1,060 05-12-2016, 14:01
Ostatni post: Nexoss
  [22.01.2014r.] BeatNoiser - UK Hardcore Session Vol. 2 @ Power-Basse.pl BeatNoiser 0 642 06-27-2015, 18:21
Ostatni post: BeatNoiser
  [25.02.2014r.] BeatNoiser - UK Hardcore Session Vol. 3 @ Power-Basse.pl BeatNoiser 0 658 06-27-2015, 18:21
Ostatni post: BeatNoiser
  [23.03.2014r.] BeatNoiser - UK Hardcore Session Vol. 4 @ Power-Basse.pl BeatNoiser 0 593 06-27-2015, 18:19
Ostatni post: BeatNoiser
  Aleeze - Cuts Like Eyes (Hard3eat Remix) RiP by BeatNoiser BeatNoiser 6 1,697 01-31-2015, 20:30
Ostatni post: Nesther



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości