Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy promblemy
#1
Witam. Ostatnio zauważyłem trzy błędy ? na forum.
Pierwszy to taki że cały czas mnie wylogowuje na forum. Na innym forum nie miałem nigdy tego kłopotu. Da się z tym coś zrobić ? Czyja to wina ?
Drugi jest taki że klikając na swój nick, wchodzę na swój profil, ale tak jakby z innego profilu i pokazuje mi że ostatnio swój profil odwiedziłem ja. Takie dziwne Smile
Trzeci natomiast taki że nie mogę nic napisać w shoutboxie, pisze że nie mam dostępu ;/ za małą mam rangę czy co ?
Liczę na odpowiedzi Smile



#2
Siema, znam się na mybb pierwszy problem dotyczy ustawienia forum, admini muszą to zmienić w panelu. Z drugim problemem nigdy sie nie spotkałem a trzeci problem to brak uprawnień administracja musi dodać uprawnienia do korzystania z sb w panelu. Wink



[-] 1 użytkownik podziękował naszamuzykapl za ten post:
  • .::FAQ::.
#3
1. Chodzi ci o to, że po włączeniu przeglądarki musisz się logować czy podczas przebywania na forum (oglądaniu tematów)? bo to jest bardzo istotna rzecz.
2. Takie ustawienia modyfikacji, oglądałeś swój profil więc tak wyświetla, nie ma żadnego błędu serwera.
3. Po dodaniu Google SEO zaczęły się te problemy, napisze do autora tego czata i naprawimy ten błąd.



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • .::FAQ::.
#4
Wydaje mi się, że chodzi mu o to, że podczas przemieszczania po forum wylogowuje go. Może to być błąd ustawienia serwera w acp.



[-] 1 użytkownik podziękował naszamuzykapl za ten post:
  • .::FAQ::.
#5
@naszamuzykapl
Nie wydaje mnie sie Big GrinBig GrinBig Grin
Nie po prostu za każdy wejsciem na forum muszę od nowa się logować, też nie zapamiętuje moich danych, co szczerze mówiąc jest wku*wiające Sad
Podczas skakania po forum jest ok.
Na innym forum nigdy nie musiałem się nie wiadomo ile razy logować, raz się zalogowałem i trzyma do dziś.
Więc raczej nie przeglądarka ponosi winę.



#6
Na logowanie jest sposób Tongue Po prostu wpisujesz poprawnie login, lecz źle hasło i dajesz zaloguj, wyskoczy ci okienko i tym razem wpisujesz poprawnie hasło i dajesz zaloguj Smile Problem z głowy.
Próbowałem dodać przycisk do zapamiętywania lecz bezskutecznie, nie działał.



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • .::FAQ::.
#7
Albo może trzeba przedłużyć pamięć logowania w acp Wink



[-] 1 użytkownik podziękował naszamuzykapl za ten post:
  • .::FAQ::.
#8
(01-04-2012, 20:56)naszamuzykapl napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Albo może trzeba przedłużyć pamięć logowania w acp Wink

nic z tych rzeczy Tongue po prostu nie ma przycisku do zapamiętania logowania, a po jego dodaniu nie działa i nic nie możemy zrobić. Należy skorzystać z sposobu który podałem wyżej.



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • .::FAQ::.
#9
co do wylogowywania Big Grin tez tak miałem swego czasu i przeszło mi to samo Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Kludu za ten post:
  • .::FAQ::.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szukam trzy nutki Ekowraitha? Zefello 2 1,232 08-06-2012, 14:11
Ostatni post: DjGembel



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości