Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jet Set - The Coulour Of My Dreams (Extended Dance Mix)
#1
Jet Set - The Coulour Of My Dreams (Extended Dance Mix)

<iframe src="https://mixstep.co/embed/3l5l9o5wkyob" scrolling="no" frameborder="0" width="100%" height="150"></iframe>


Oryginał: B.G. The Prince Of Rap - The Colour Of My Dreams [1994]




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#2
Sasha Strunin śpiewa? Raczej na pewno inny zespół.
Hicior z wiosny czy lata 1994 roku tzn oryginał, ale z perspektywy lat ten oryginał nie był jednak taj dobrą a nutą jak wtedy się wydawało.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Uwielbiam ten hicior z 94 Angel ciary




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#4
W zasadzie to prawidłowa nazwa to Noe vs Jet set, wiem że na itunes jest tak jak tu ale jak to było piewszy raz wydane to ta wersja była dłuższa o 2 minuty bo to było jako jedna z wersjI czy mixów od Jet Set a były też wersje mixowane przez Noe.
a ja się zastanawiałem czemu ja tej fajnej piosenki nie mam a jednak miałem tylko że nie w folderze na ''J'' tylko na ''N''



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#5
@Kolejoman Jest taka opcja jak "wyszukaj" Tongue W folderze albo nadfolderze albo partycji i często z tej opcji korzystam do wyszukania czy mam i w jakiej jakości mam jeśli już Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
#6
Były 3 porządne wersje na tym relku Noe Vs. Jet Set.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, Restless


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Giga Dance - How Can I (Sunvibez Extended Mix) HandsUpper86 6 633 10-02-2023, 19:16
Ostatni post: brainq
  DJane HouseKat, Age Pee, Axel Konrad - Colour Of My Dreams winmap 3 394 09-11-2023, 06:27
Ostatni post: Smirnoff
  Techy Chan And Infynite - Astronomia (Coffin Dance) (Techno Remix Extended Mix) BarthezJumper 1 234 08-30-2023, 11:13
Ostatni post: Smirnoff
  Timster & Ninth & Seaside Clubbers - Unser Sommer (Hard Dance Remix Extended) HandsUpper86 2 485 08-26-2023, 12:17
Ostatni post: DJ.CROKETT.
  Dua Lipa - Last Dance (Nick Unique & FraDaTec Extended Bootleg Remix) Smirnoff 2 556 08-03-2023, 12:34
Ostatni post: 99ers



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości