Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melodia meczowa ;)
#1
Hej

Dawno temu ogladalem jakis filmik football'owy i wlasnie w nim byl remix hands up'owy pewnej pilkarskiej przyspiewki..
Melodia jest dosc rzucajaca sie w ucho, a mianowicie to co kibice spiewaja (to cale lalala) od 3;20

Lepszego filmu i ujecia tej melodii niestety nie moglem znalezc..

Z góry dziekuje i pozdrawiam Wink

Edit///
Wiem, ciezko to wytlumaczyc i zanucic na forum, ale mysle ze ktos kto miał do czynienia z tym trackiem ktorego szukam, bedzie wiedzial o co chodzi.



[-] 1 użytkownik podziękował bazyl91 za ten post:
  • Skrzynek
#2
hands up pelna geba nie ma co Big Grin Tongue




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
[-] 1 użytkownik podziękował Skrzynek za ten post:
  • bazyl91
#3
jak bys umial czytac to mniej wiecej o taka melodie mi chodzilo.. a nie ze to jest ten remix.. moze zle napisalem, ale raczej mozna sie domyslic ze nie o takie cos mi chodzilo.. zreszta, widac ze taka muzyka zrzesza nie tylko osoby swiatle i ogarniete.. dziekuje dobranoc.



#4
easy men xD co sie nerwujesz xD
o to ci chodzi?Big Grin





Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
#5
Oczekuje odpowiedzi, a nie nabijania postow..
Zapamietaj po wsze czasy;
Nie wiesz - nie udzielaj sie..

ech.. dlatego jedyne forum w ktorym biore czynniejszy udzial, to forum swojego samochodu..

Edit///

Nie, widzisz tam jakeis powiazanie z tym czego szukam? poza tym to co wrzuciles to remake scootera.. a tamto jest bardziej a'la jakas melodia pod przyspiewke albo cos.. kuzwa nie wiem jak to dokladnie opisac..
a tutaj tez nie da sie zanucic..



[-] 1 użytkownik podziękował bazyl91 za ten post:
  • DJ Kludu
#6
czlowieku dalem ci propo przeciez ;O nie wiem czy dobre bo nie napisales tylko sie oburzyles jego moscio bazylu-.-




Signature of Skrzynek Sprzedam Opla! Pisać Priv. Wink
#7
Panowie spokojnie, chcecie pogadać to zapraszam na gg/PW Wink



#8
Kiedy pisalem tamtego posta, nie widzialem zadnej propozycji, poza tym jezeli nawet chciales pomoc, to na sile. Niestety chyba bede musial podwoic wysilki.. a szukam od 16 jak tylko z roboty wrocilem.. no nic. dzieki. ale jak by ktos cos znalazl w desen tego la la la la, to bede wdzieczny, nawet piwo na krakowie moge postawic Wink



#9
Dario G - Carnaval De Paris I nie spinaj się tak na przyszłość.





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sanah - Melodia (Weddboy Project Handsup 2020 Mix) Kolejoman 3 823 02-01-2021, 20:32
Ostatni post: Weddboy
  Melodía FM Vol. 4 (Siente La Buena Música) (2020) john2019 0 207 06-13-2020, 19:12
Ostatni post: john2019
  Busco Nombre de esta melodía kano.3 0 435 06-10-2019, 13:08
Ostatni post: kano.3
  Rappiera - Forgotten Melodia BarthezJumper 0 472 07-09-2018, 23:55
Ostatni post: BarthezJumper
  Jake La Furia feat. Alessio La Profunda Melodia - El Party (Goku Remix) Smirnoff 0 577 09-21-2017, 22:41
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości