Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaszły poważne zmiany.
#2
Hej,
Ja to też staram się w tym forum udzielać, ostatnio rzadziej wchodzę, bo jest to podyktowane moim życiem prywatnym, ale.
Co ja sądzę o dzisiejszym HU?
No może jest jak jest, ale są pewni producenci, którzy z pasji tworzą ten HU dalej, np Memorylame tworzy wg mnie na całkiem dobrym poziomie. Starzy wyjadacze to wiadomo, ale nektórzy zeszli na psy tak jak np The Hitmen, ale mamy zastępcę, czyli tajemniczego pana czy panią (tak na prawdę nie wiemy) Solo-Beat-Project.
Ja myślę, że do 2030 roku HU może się uchować, chociaż jest to ciężko przewidzieć, nie wiadomo jak się moda zmieni, nie wiadomo czego za 10 lat ludzie będą słuchać, ale nisza pozostanie niszą wg mnie. U nas w Polsce np HU nie jest tak popularny, za to w Niemczech, gdzie powstał dalej się pręży, a stacje z rodziny We Are One to nawet teraz bym powiedział odżywają, więc ja tego tak w czarnych barwach nie widzę.
Co do samego forum to fakt, klimat dość specyficzny, ja tu jestem od 2019 roku (no w zasadzie od 2020), bo w tym 2019 to się logowałem raz na ruski rok.
I zdążyłem tu trochę poznać i administrację. Nie będę się wypowiadać, ani pozytywnie ani negatywnie, oinię pozostawiam dla siebie, bo za raz rzucą się na mnie, że łoo "jeeejuś ty faworyzujesz admina", albo, że "Tyy hejtujesz go!".
Pozdrawiam i życzę temu forum jak najlepiej
GGraco



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • D@n PE


Wiadomości w tym wątku
Zaszły poważne zmiany. - przez D@n PE - 11-09-2020, 22:39
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez DJ Graco - 11-09-2020, 23:02
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez Nexoss - 11-10-2020, 01:11
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez 99ers - 11-10-2020, 18:24
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez specialeaks - 11-10-2020, 20:45
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez Eleman - 11-12-2020, 00:03



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości