Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goleo VI & Atomic Kitten - All Together Now (Strong Together)
#1
Witajcie,
Zaczęło się od tego, że w pewnym radiu usłyszałem ów utwór i Shazam podpowiedział, że ten utworik tak właśnie się nazywa jak napisałem w tytule wątku.
Wpisywałem w internecie i nawet odsłuchiwałem na youtubach, ale to nie ta wersja ciągle była
I jakiś znajomek mi powiedział, ze ta wersja jest od Universalu. Znalazłem singel na deezer, ale ani go się pobrać nie da, ani odsłuchać.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Nie dawno forumowicz tutaj ppodrzucił mi rip od MOD. Był to rip singla od Ministry Of Sound Recordings, ale to była ta niechciana wersja.
Inny kolega z kolei podrzucił mi na innym forum wersję, która tym razem mi pasowała, ale miała urwany koniec i była to dokładnie ta wersja, która leciała w Radiu Fama. Podrzucę najpierw fragment wersji poszukiwanej, a potem wersji niechcianej.
Bo nie wiem nawet na jakim relku ta wersja poszukiwana miałaby się znajdować.

[kr]https://krakenfiles.com/view/c1ff1901c9/file.html[/kr]
Może to się trochę pogmatfane wydawać, ale jak umiałem to opisać jak ja to widzę tak opisałem.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Graco





Wiadomości w tym wątku
Goleo VI & Atomic Kitten - All Together Now (Strong Together) - przez DJ Graco - 10-11-2020, 12:21

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Atomic Inc. - Finish Me (DJ Spyroof Remake Edit) Smirnoff 1 336 10-01-2022, 01:27
Ostatni post: Smirnoff
  Soji Hanserudamu - Rockin' Kitten Smirnoff 0 376 09-21-2021, 00:53
Ostatni post: Smirnoff
  ZETA - Got to Be Strong Smirnoff 0 1,019 04-04-2020, 23:47
Ostatni post: Smirnoff
  [Makina] WojTek - Coming On Strong (Sample) Smirnoff 0 379 02-20-2019, 20:41
Ostatni post: Smirnoff
  SNGR - Strong (Divotronic Remix) Gosek 1 654 02-12-2019, 11:17
Ostatni post: Restless



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości