Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaszły poważne zmiany.
#4
Elo, no ja na tym forum jestem prawie od początków jego istnienie, zawdzięczam sporo osobą, które tutaj były i są Smile i to w dużej mierze dzięki nim dalej produkuję muzykę i przez te 8 lat sporo się nauczyłem. A co do HU to w Polsce sporo osób nawet tego słucha nie wiedząc nawet o tym, moim zdaniem to producenci HU są trochę winni spadkowi popularności tego gatunku Sad Ja obecnej komerchy to nie trawię, bo albo jest napiernicznie bassem i jadą świry jadą XD albo jakieś pseudo polskie rapsy/trapy gdzie dzieciaki łażą i wożą się przy tego typu utworach. Jak dla mnie obecny poziom muzyki komercyjnej jest bardzo słaby, bez polotu, brakuje tego czegoś co było 10-20 lat temu. A co do forum ja osobiście sądzę, że dawniej ludzie byli chętni do udzielania się i poznawania nowych osób, obecnie większość z młodego pokolenia siedzi w domach pozamykana i gra w te gry i brakuję im kontaktu z innymi osobami. Ogólnie jeśli obecni twórcy jak i nowi producenci HU będą starać się utrzymywać ten gatunek przy życiu i na poziomie to może wróci kiedyś do łask Smile P.S. ode mnie możecie liczyć na sporo produkcji HU bo tylko tym gatunkiem obecnie chcę się zająć Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 3 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • D@n PE, Kolejoman, Nexoss


Wiadomości w tym wątku
Zaszły poważne zmiany. - przez D@n PE - 11-09-2020, 22:39
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez DJ Graco - 11-09-2020, 23:02
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez Nexoss - 11-10-2020, 01:11
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez 99ers - 11-10-2020, 18:24
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez specialeaks - 11-10-2020, 20:45
RE: Zaszły poważne zmiany. - przez Eleman - 11-12-2020, 00:03



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości