Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малинка - Ветер осенний?
#1
Hej,
nie wiem, czy w dobrym miejscu tworzę wątek i nie piszę o tym w ątku nazwa nutki.
Problem jest dość ciekawy.
Omawianą nutkę zasłyszałem w jakiejś pirackiej składance, którą ktoś nagrał na kasetę.
I w sumie nawet nie wiem dokładnie co to jest.
W internetach uadało mi się znaleźć plik opisany jako
Малинка – Ветер осенний тихо листья колышит... Маленький мальчик судьбою обижен (remix).mp3
Ale zbyt wiele mi to nie mówi. Jaka Malinka, jaki renix? Na jakim relku to jest? Discogs milczy, to znaczy pokazuje jakieś dwie kompilacje, ale to na kasetach, a to zgranie ewidentnie jest z cyfry. Poniżej załączam plik.
Może ktoś z kolegów Rosjan będzie wiedział o co biega.
[kr]https://krakenfiles.com/view/20ade2c09c/file.html[/kr]



#2
I jeszcze jedno.
Przypuszczalny rok tej nuty to może być 2000, bo na tej składance było mnnustwo utworów z tego okresu, żadnych nowszych nie było, wszystkie praktycznie z 2000 albo 1999 i na relkach jestem je w stanie znaleźć.



#3
Może @Smirnoff będzie wiedział




Signature of Andy J
#4
Nooo.
Ja w sumie poszukuje tego od roku tj od listopada 2019, bo wtedy tą składankę usłyszałem, ale napiszę tutaj, bo to jedyne mi znane forum, na którym są Rosjanie, nie jestem oblatany w rosyjskich forach muzycznych, znam takie jedno (nie będę sypał adresem), ale tam się jeszcze nie zarejestrowałem i muszę sprawdzić czy na to angielski interfejs, bo ja aż tak dobrze nie panimaju pa Ruski.







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości