Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BTS - Dynamite (RainDropz! meets. Ayrton Twigg Remix Edit)
#1


Replaced with 192kbps:
[kr]https://krakenfiles.com/view/QycguYqbrm/file.html[/kr]



[-] 13 użytkowników podziękowało AyrtonTwigg za ten post:
  • adrian-lubo, brainq, kickasskev, KillBill, Kolejoman, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, nokian9, Patryk, polle2003, przemek89b, Smirnoff
#2
Całkiem niezły ten bootleg 8/10



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#3
BTS (방탄소년단) - Dynamite (2020)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Official Video: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Co to ma być? XD Przypomina mi badziew z lat 2010-2012 XD Zdecydowanie najgorszy z tych butlegów Rain'a. Nie mogę słuchać tego utworu. Musiał ten bardzo nielubiany utwór przeze mnie zremixować? Melo też średnie. Całość 2+/10. Głównie ze względu na temat jaki zremixował ale ogólnie też słabo. PS. ale wezmę tak jak wszystko, do kolekcji z Szacunku do Rain'a Tongue



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Niezależnie pd tego czy to są nowe bootlegi czy stare od tego mistrza wiem jedno - ten i pozostałe świadczą że Randropz to obecnie najlepszy twórca hands up.
Jak nie będę słuchał upliftu tancowego czy oglądał videoclipów do DP to takie nutki z przyjemnością trafią na moją playlistę pomimo męskiego wokalu. Melo super jak zwykle u Raidropza.



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#6
(09-09-2021, 13:03)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Co to ma być? XD Przypomina mi badziew z lat 2010-2012 XD 

Ja akurat uważam że 2012 to jeden z najlepszych lat w hands up, z 2012 roku pochodzą mój numer 1 i 2 w historii hands up. Jeden z 3 najlepszych relków hands up wyszedł w 2012 roku.
Możliwe że gdyby nie hands up z 2011 i 2012 a może i nawet 2010 to bym się nie zainteresował handsupem.
Więc wypraszam sobie żeby pisać że jestem fanem badziewia.
Mogę wymienić setki nut i dziesiątki relków które przeczą temu twierdzeniu że hands up z 2010-2012 roku to badziewie,



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#7
@Kolejoman a ja zainteresowałem się Hands Upem od 2001 roku gdy jeszcze pogrywały jakieś Eurodance'y i HandsUp wywodzący się od Trance'u. Utworu który jako pierwszy mnie przyciągnął to do dziś nie znam tytułu ani wykonawcy. Pierwszy utwór HU z tych które znam to chyba Master Blaster - Hypnotic Tango z 2002 Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RainDropz! & The Uniquerz - Last Time (RainDropz! Extended Mix) Restless 5 406 08-20-2023, 00:02
Ostatni post: Andy J
  RainDropz! & The Uniquerz - Last Time (RainDropz! Mix) Restless 1 253 08-18-2023, 21:29
Ostatni post: Smirnoff
  Starsplash - Free (Nivara meets Charly Lownoise remix) Andy J 1 312 08-10-2023, 21:48
Ostatni post: winmap
  Jack Black - Peaches (CLARI7Y X RainDropz! Remix Edit) .DragoN. 3 402 07-10-2023, 17:35
Ostatni post: Clarity
  Sashman Feat. Addie Nicole - Sunshine (Clari7y X Raindropz Remix Extended) liuxu768 4 551 07-03-2023, 00:59
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości