Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neo Cortex - I Want You! (Rocketeers vs. Lagoon Remix)
#1
Neo Cortex - I Want You! (Rocketeers vs. Lagoon Remix)

[kr]https://krakenfiles.com/view/1h0wJZWmv4/file.html[/kr]



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#2
Tylko ten utwór podoba mi z tego projektu. Rocketeers vs. Lagoon (nie mylić z rogalikiem Smile ) to Michael Bein i Ronny Bibow, czyli The Hitmen

@Edit:
Zasugerowałem się ilością mb, więc pobrałem myśląc, że będzie w 320, bo w takiej jakości nie miałem, a widmo okazało się słabsze niż w mojej wersji, wobec tego wrzucę swojego vbr-a:


Download only for logged users. Please login or register




Signature of Andy J
[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, RobBrian
#3
(05-23-2021, 21:59)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Tylko ten utwór podoba mi z tego projektu. Rocketeers vs. Lagoon (nie mylić z rogalikiem Smile ) to Michael Bein i Ronny Bibow, czyli The Hitmen

Zasugerowałem się ilością mb, więc pobrałem myśląc, że będzie w 320, bo w takiej jakości nie miałem, a widmo okazało się słabsze niż w mojej wersji, wobec tego wrzucę swojego vbr-a:


Download only for logged users. Please login or register

Dzięki podmienię sobie Smile



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#4
@RobBrian @Andy J Szczerze? Lepiej czasem posłuchać i porównać ze słuchu niż tylko sugerować się ilością MB lub nawet widmem... Najważniejsze by było słychać że dobrze brzmi i gra. W moim subiektywnym zdaniu ze słuchu to obie wersje grają bardzo podobnie. Jednak wersja 320 która niby ma mniejszy zakres spektrum gra niemal identycznie, ale jednak lepiej... Gra bardziej "czysto" a VBR jest nieco stłumiony lekko. Wsłuchajcie się. Smile Poza tam ta wersja 320 z gorszym widmem była np na relku scenowym.

PS. ja zwykle mam dylemat w takich sytuacjach i zachowuje obie wersje XD
PS2. Ja nie mylę z rogalikiem Lagoon'y bo nawet nie słyszałem nigdy o takowym... A kojarzę laguną jako widokiem na morze Smile Oraz... z postacią z gry mojego dzieciństwa Final Fantasy 8 ahh Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Neo Cortex - Hold Me Tonight (Technorocker Remix) Smirnoff 1 179 09-04-2023, 16:09
Ostatni post: djcarloslira
  Rocketeers - Up To Find My Way (Blue Lagoon Club Mix) Andy J 0 339 12-05-2021, 18:10
Ostatni post: Andy J
  Lagoon - The Beam Of Love (Club Mix) Andy J 0 305 12-05-2021, 18:04
Ostatni post: Andy J
  Lagoon - Cosmic Ray (Clubb Mix) Andy J 0 282 12-05-2021, 18:02
Ostatni post: Andy J
  Neo Cortex - Elements 2k15 (DJ Gollum & Empyre One Radio Edit) Nexoss 0 295 06-20-2020, 13:30
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości