Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cascada - Bad Boy (KYANU Remix)
#10
Manian tworzy równiez dość regularnie od 10 lat pod aliasem Twoloud




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#11
(05-29-2022, 04:01)BarthezJumper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Manian tworzy równiez dość regularnie od 10 lat pod aliasem Twoloud

Faktycznie sporo wydają regularnie. Nawet wspólny utwór z polskimi DJ Kuba & Ne!tan.
Niestety nie dla mnie taka spokojna muzyka od Twoloud.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb
#12
@winmap Moim zdaniem zdaniem to jest na poziomie i mi się taki styl podoba. @Salvatore Mi taka moda się podoba i fajnie odświeżenie utworu do którego mam duży sentyment. 9+/10 Wink



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#13
Co za debile nie wierzę xDD

Dodajcie jeden do jednego to wam wyjdzie co i jak. Manian "ghostuje" KYANU, to jest jego "twarz" na scenie a on zarabia na nim. Przecież praktycznie całe Kontor/Zooland jest pod jego władaniem a ten nowy label Playbox Music to również jego sprawa. Już nie ma starego Manuela, już jest tylko profit i ilość odsłuchów na Spotify.

Notatka od Andy J, 05-31-2022 21:14:

To, że masz jakąś tam wiedzę, to nie jest powód, żeby wyzywać od debili tych, którzy jej nie mają!




[-] 3 użytkowników podziękowało Patryk za ten post:
  • BarthezJumper, brainq, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kyanu x Marc Korn x Semitoo - Beautiful Madness Voyage 2 393 09-16-2023, 11:26
Ostatni post: BarthezJumper
  KYANU, DJ Gollum & Empyre One - Stereotype (Extended Mix) HandsUpper86 1 587 09-11-2023, 07:56
Ostatni post: Smirnoff
  KYANU - Right Now (Na Na Na) (Extended Mix) BarthezJumper 4 432 07-26-2023, 18:05
Ostatni post: brainq
  KYANU - Right Now (Na Na Na) (Radio Edit) BarthezJumper 1 305 07-24-2023, 22:37
Ostatni post: Smirnoff
  KYANU & Halo - Thank You BarthezJumper 1 333 07-15-2023, 11:47
Ostatni post: maci3k9



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości