Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klaudia Zielińska - Przychodzi Noc (Warriorz! Club Mix)
#10
Jak będziesz spełniony robiąc Dance/Disco Polo to idź w tą stronę Smile napewno szybko cię zauważą i wyświetlenia będą to masz na bank
Ale myślę że coś ambitniejszego byś zrobił: konkretny projekt Big Grin właśnie jakiś Trance a można też z PL wokalem.
Masz już na to możliwości.

Track też mi średnio siadł, melodia nie porywa wokal też bo dużo lepiej brzmiał w brunet



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#11
(04-03-2022, 18:00)Max Gee! napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman @D@n PE Dzięki Panowie za konstruktywną ocenę.

Nie da się zajować niczego stylem, popularnym dawno temu. Da się,czymś zupełnie nowym. Dlatego muzyka ciągle ewoluuje.
Polski wokal jest mi bliższy,ze względu na narodowość oczywiście i na pełne zrozumienie tekstu i przekazu.
Właściwie zastanawiam się żeby tylko polskie robić... Nie da się wszystkich zadowolić, więc zadowolam siebie Smile
Ten remix 'Przychodzi Noc' powstał dla mnie, bo jak usłyszałem oryginał, to taki aranż najbardziej mi odpowiadał. Fajnie jeśli komuś przy okazji spodoba się ta muzyka.

A co wy na to żeby porzucić całkiem hands up i robić tylko bardziej komercyjne dance/disco polo ? Smile Wielkiego uznania te Warriorz!/2 Rockerz nie przyniosły,a niektórzy użytkownicy wogóle je pomijają. Moim zdaniem fani disco polo są mniej wymagający.

Robiłem kiedyś Disco Polo i nie polecam, można powiedzieć, że zrobiłem wtedy dwa kroki w tył, ale to twoja decyzja. Ale jak chcesz mieć większe zasięgi to najlepsze są Bootlegi znanych artystów. Np. Ava Max - Call Me Tonight (99ers Bootleg) więcej osób zainteresuje niż 99ers - TBA, takie czasy, ja teraz pracuję nad Bootlegiem Britney Spears Smile Pisz jeszcze z zapytaniem do popularnych kanałów na Yutube czy nie wrzucą twojego tracka, np. do FBM Wink I dawaj na TB, chciałbym usłyszeć na tej płycie coś twojego Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!
#12
Ja to powiem na swój sposób wychowałem się na Hands Upie na miazgatorach wtedy te klimaty miały swój urok ciary na plecach. I wracam często do tych klimatów. Ale 15 lat później (mam na myśli aktualny czas) HU ewoluował jak każdy inny gatunek. Podróż do Hands Up jak najbardziej aleeto już nie jest to samo aż sam nie wierzę że to pisze ale tak jest (smutne ale prawdziwe). Aktualna muzyka (gatunki rok 2005 vs 2022 to dwa inne światy) aż jestem w szoku że muzyka potrafiła się aż tak bardzo zmienić. Warriorz! potencjał jest duży ale remixy Disco Polo NIE to nie jest to tym bardziej RMX w HU DP L. DANCE oczywiście że tak (ala) KLAAS, EMPYRE ONE, NICCO, THE HITMEN, ENERGIZER, MARC KORN I KILKU INNYCH. POŁĄCZENIE POLSKIEGO VOCALU W DANCE CIĘŻKI ORZECH DO ZAGRYZIENIA. Tak samo jak DP W HU. Ja to bym uderzał w HS. Dla sentymentu i wychowania się na Hands Up wracał bym sporadycznie chodź kto wie co by się wykluło pod nazwą Hands Up X HS. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, wiesz co mam na myśli.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb
#13
(04-03-2022, 20:12)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jak będziesz spełniony robiąc Dance/Disco Polo to idź w tą stronę Smile napewno szybko cię zauważą i wyświetlenia będą to masz na bank
Ale myślę że coś ambitniejszego byś zrobił: konkretny projekt Big Grin właśnie jakiś Trance a można też z PL wokalem.
Masz już na to możliwości.

Track też mi średnio siadł, melodia nie porywa wokal też bo dużo lepiej brzmiał w brunet

Trance i Polish vocal bez jaj!!! Polskie vocale nie nadają się do trance daj mi chociaż jeden polski Vox bym mógł odsłuchać jak i łyknąć. Nie zgadzam się !




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 3 użytkowników podziękowało D@n PE za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb
#14
to teraz opinia Amatora Smile

jak dla mnie kawałek w oldschoolowym stylu jest jak najbardziej na duży plus zarówno jak układ lini bassu pod wokal mi się mega podoba plus melodia niezła . Kawałek jest u mnie na dysku Smile I nieraz w prostocie jest to czego nie ma w nowoczesnych produkcjach Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało lemen1989 za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Michuxfcb
#15
Trance ojjjjjjj tak ale tekst przetłumaczony jak i zaśpiewamy prze piękny kobiecy vocal po Angielsku nie po polsku chodź mogły by powstać dwie wersje PL jak i ENG.. Nie widzę innej opcji.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#16
Jak już to ten polski vocal. Moim zdaniem mogło by wyjść całkiem dobrze. 
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#17
Dla mnie jest to petarda w klasycznym stylu. W ogóle mi to ani trochę nie przeszkadza, że jest po Polsku a pasuje. Po prostu polsku hands up i nie wiem dlaczego co poniektórzy mają w tym problem. Bo ja z tego "problemu" wieki temu wyrosłem... Smile A Warriorz! swoimi produkcjami tylko mnie przy tym utwierdził, że przy polskim wokalu da się zrobić porządny klasyczny hands up Smile Produkcja 10-/10 a jeśli chodzi o melo, to tutaj jest lepsze niż przy ostatnio wydanym coverze angielskim (In The Middle Of The Night) Smile

PS1. Stary styl bije na głowę jakikolwiek dzisiejszy, ale z braku laku i kit dobry jak to mówią. To to mogę powiedzieć o "dzisiejszym" stylu Big Grin @Kolejoman
PS2. Eksperymentuj ale nie zrób błędu wchodząc do komerchy, bo tego jest pełno i przesyt. A dzięki temu że trzymasz się pasji, to pozytywnie Cię to wyróżnia. Lecz decyzja oczywiście należy do Ciebie. Ale mimo wszystko warto ostrożnie eksperymentować @Max Gee! Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#18
Nie rezygnuj z Hands Upu bo masz Ogromny potencjal i pomysly kreatywnosc slychac ciagle
Nie wiem , ja bym na twoim miejscu szedl w Hands Up bardziej nowoczesny typu W&W -StarShine czy Rave Love czy nuty od harris & Ford
Taki Hands Up teraz zyskuje i takie dzwieki dzisiaj Smile
Wedlug mnie jak Polski Vocal to nie z Disco Polo
Jest tyle swietnych polskich piosenek pop z fajnymi vocalami
Np od Cleo czy Sanah
Jak dla mnie nuta sama w sobie zajebiste ale bez tego vocalu
bez vocalu to czysty Hands Up
To twoje decyzje i ja tylko wyrazam swoją subiektywną ocene i opinie Smile
Szkoda bys rezygnowal Smile
Poprprostu potrzebny Ci jest dobry support i wytwornia
Cos bardziej nowoczesnego i powinien ktos to dostrzec Smile
Pozdrawiam i nie przestawaj Smile
Tylko sie rozwijaj Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 4 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • D@n PE, Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuzyn Zenka-Oczy Popka (Warriorz! 'Goodbye' Extended Remix) sander 3 421 11-07-2023, 19:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 Max Gee! 1 282 10-24-2023, 18:44
Ostatni post: lemen1989
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 (Extended Mix) Max Gee! 1 361 10-24-2023, 08:46
Ostatni post: winmap
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix) Max Gee! 6 462 10-05-2023, 08:54
Ostatni post: Kito
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix Instrumental) Max Gee! 0 296 10-04-2023, 10:20
Ostatni post: Max Gee!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości