Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Club / Dance After Party - Dam Jej Biały Welon I Obrączki Dwie (Radio Edit)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/5135c457d4/file.html[/kr]




[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#2
Jedną gwiazdkę może dać tylko osoba która prawdopodobnie (tzn. tak przypuszczam) miała pecha, przed ślubem wybranka piękna królewna a po ślubie się zamieniła w ropuchę grubą i obleśną co wiecznie zrzędzi. Przykro mi  no naprawdę współczuję no ale nie zniechęcaj do ślubu młodych którzy mają to przed sobą i nie piętnuj uczucia miłości dając jedna gwiazdkę tylko dlatego że to ja uploadowałem.
Pod teledyskiem na youtube piękne pozytywne komenty nawet u konkurencji że to będzie hit lata a tu jedna gwiazdka. Tym bardziej teraz jak po prawie 3 miesiącach zamrażania gospodarki będzie można znowu urządzać wesela - pierwszorzędny hit na nie.
Jeśli to Polak zaznaczył czemu nie jesteś patriotą, nie masz Polski w sercu - akurat nutka z nurtu muzycznego wytworzonego w Polsce - wręcz chluba narodowa naszego kraju - czemu nie słuchasz apeli - wybieraj świadomie, kupuj polskie produkty, wspieraj polską gospodarkę na wakacje czy wczasy wybierz Polskę akurat 1 gwiazdką pokazujesz że te apele i tym samym Polskę masz w głębokim poważaniu.
Podejrzewam że będąc gościem na weselach do takiej muzy bawi się do samego rana aż mu podeszwy w lakierkach się starły a teraz 1 gwiazdka no bo ja to wrzucił. Na swoim weselu który był albo który przed nim na pewno podobne rytmy będą rządzić albo rządziły no bo przecież nie włączy hardstylu czy dupstepu bo jakby ktoś ze starszego pokolenia z rodziny czy innych gości weselnych by to usłyszał to pewnie zawał albo ta osoba spadła by z krzesła i się połamała z powodu osteoporozy.
Ale jedna gwiazdka musi być bo ja to wrzucił - jako rewanż.
Też takiej muzy nie słucham ale tekst fajny, romantyczny - może tęsknie, zazdroszczę tym którzy tego doświadczyli i to doceniam. No i piękny teledysk.
A ten co dał 1 gwiazdkę jak pójdzie do ołtarza albo na pierwszy taniec młodej pary na weselu to pewnie sobie włączy nutkę Dickheadz o tym obleśnym i wulgarnym tytule.

Nie słyszałem jeszcze przymiotnika którego ktoś użył w komencie na youtube ''megaśnie'' ale fajne



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Thanks a lot



[-] 1 użytkownik podziękował VALY za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MD DJ - Cold Heart (Radio Edit) technoapell 0 228 05-31-2022, 14:49
Ostatni post: technoapell
  [Radio Hits] Myslovitz - Miłość (Radio Edit) BarthezJumper 0 257 05-08-2022, 16:17
Ostatni post: BarthezJumper
  [Trance] Grand K. - The Time Before (Radio Edit) Andy J 0 281 05-06-2022, 20:32
Ostatni post: Andy J
  [Club / Dance] Loverboy - Perfidnie (Radio Edit) Kolejoman 0 362 04-16-2022, 18:55
Ostatni post: Kolejoman
  [Disco Polo] Soleo - Doda (Radio Edit) Kolejoman 0 216 02-18-2022, 15:32
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości