Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.I.O. - Headlong (S.B.P Bootleg)
#1

Download only for logged users. Please login or register



[-] 10 użytkowników podziękowało Patryk za ten post:
  • .DragoN., BarthezJumper, DJ Graco, Djmegaflor85, medof, michal93, Michuxfcb, mika, Smirnoff, winmap
#2
Wszystko na jedno kopyto. Nawet czad trwania identyczny. Coraz to nudniej bardziej.



[-] 1 użytkownik podziękował winmap za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Nie jest to złe nawet spoko
Ten styl ma taki potencjał duży , jakby jeszcze dołożył te piszczące melodie z starych tracków i zmodyfikować to to petarda styl
A tak to się staje nudne i jedno i to samo i na dodatek nie dopracowane jakby amatorskie to było takie na opieprz zrobione.
Nawet specjalnego nakręcenia słuchacza nie ma, przejście z vocalu do melodii odrazu zero jakiegokolwiek choćby malutkiego dropu
Wiem ,że w Hands Upowe nie chodzi o drop a o melodie ale żeby to jakoś brzmiało calosciowo
Jak dla mnie te starsze produkcję miał o niebo lepsze i szkoda ,że odszedł od tamtych schematów , miały potencjał
Co nie znaczy ,że to też nie ma potencjału




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#4

R.I.O. - Headlong (S.B.P Bootleg)


R.I.O. - Headlong (2017)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


R.I.O. - Headlong (Official Video HD)



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Ja tego nie rozumiem gość ewidentnie się cofa w rozwoju, wystarczy spojrzeć na jego starsze tracki. Tu nawet nie chodzi o schemat ale o sam sposób miksu etc, tamte produkcje były bardziej dopracowane a im dalej w las tym gorzej tak na prawdę. Szkoda, szkoda, bo potencjał owszem jest.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości