Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalwi & Remi & Urszula - Konik na biegunach (Extended Mix)
#10
(09-15-2024, 23:26)peper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
hej..dla mnie to dno kibla

Dla mnie to jest mniej warte, niż kupa w kiblu haha. Ale oni z jednej strony, nie zrobili praktycznie nic samemu m.in. Explosion zrobił tak naprawdę DJ Theo (Original Mix by się nigdy nie przyjął - tak dla wspominek wstawiam hehe) Cool . Według mnie nie ma się czym przejmować, tylko szkoda, że tej wersji konika nie da się odusłyszeć. Większego chłamu nie słyszałem Big Grin .
 



[-] 1 użytkownik podziękował PatrykP za ten post:
  • Michuxfcb
#11
(09-16-2024, 19:07)PatrykP napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(09-15-2024, 23:26)peper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
hej..dla mnie to dno kibla

Ale oni z jednej strony, nie zrobili praktycznie nic samemu m.in. Explosion zrobił tak naprawdę DJ Theo (Original Mix by się nigdy nie przyjął - tak dla wspominek wstawiam hehe) Cool . .
 

Nawet nie wiedziałem, że taka wersja istnieje Smile




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#12
(09-15-2024, 14:33)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(09-14-2024, 21:37)D@n PE napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ktoś tu zara napisze ale technicznie gra zajebiście haha.
Wy+ebane mam w technike.
Człowiek słyszy to co gra a nie się wgłębia w szczegóły.
To jest szit jak z resztą tego typu 3/4 ala tego pokroju badziewia.
Nie trawie takich wypocin i nie zmienię zdania.
0/10!

Po alko na parkiecie wejdzie i pewnie pod to było to zrobione Big Grin
Ale na trzeźwo, to faktycznie słuchać się tego nie da Big Grin

Po alko nawet nie wchodzi xd.
Nwm w jakim stanie musiał bym być by to słuchać.
Xd Big Grin Big Grin




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#13
(09-16-2024, 21:18)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(09-16-2024, 19:07)PatrykP napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(09-15-2024, 23:26)peper napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
hej..dla mnie to dno kibla

Ale oni z jednej strony, nie zrobili praktycznie nic samemu m.in. Explosion zrobił tak naprawdę DJ Theo (Original Mix by się nigdy nie przyjął - tak dla wspominek wstawiam hehe) Cool . .
 

Nawet nie wiedziałem, że taka wersja istnieje Smile

To jest oryginał od chłopaków w klimatach disco. DJ Theo stworzył „Club RmX”, a oni dziwnym trafem próbują to ukryć, prawdopodobnie dlatego, że „Original Mix” jest słaby, przez co mało kto o tym wie.



[-] 2 użytkowników podziękowało PatrykP za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb
#14
"D@n PE" Może to megahit na miarę Explosion (najlepsza wersja to ta z tego roku od AXMO. Bije oryginał na łeb. Po prostu złoto! I wali mnie jakieś tak Theo, dla mnie to Kalwi & Remi) to nie jest, ale dla mnie to jest zajebiste i też zdania nie zmienię. Wywalone jajca mam na wszystkie komentarze tutejszych ujadaczy. Jeśli mam być szczery to kompletnie nie znacie się na rzeczy, tylko jedziecie po tych samych starych schematach. Ja dawno polubiłem nowe style bo trzeba iść z duchem czasu a skoro jest coś fajnego, to dlaczego mam kłamać że mi się nie podoba?. Dla mnie to naprawdę mocna nuta. Idźcie sobie słuchać kałowego oryginału od jakiejś popowej Urszuli? Dla mnie najgorsze czasy muzyki elektronicznej były w latach 2010-2013 jak mówiłem. Zdania też nie zmienię! Bo taka prawda. Teraz muza daje mi tyle radość niemal co w złotych czasach 2002-2008.

PS. I bez żadnego alko. Od kilku lat jestem abstynentem i nie lubię alkoholu. Żadnych innych gówien typu narkotyki też nigdy w życiu nie brałem. Bo po co się jakimkolwiek gównem odurzać? Ja wolę muzykę na trzeźwo słuchać i dobrze się bawić. Muzyka ma na mnie sama w sobie działać jak narkotyk. I tak jest. Kocham wszelaką muzykę elektroniczną i to jest moja pasja. Lubię też czasem posłuchać sobie Disco Polo i Rapu. Nie trawię za to nudnego popu i rocka. A metal i hard rock to dla mnie nie muzyka. To łajno. Smile. Tak jak cała gama nudnych staroci typu Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Budki Suflera i inne gówno. Nie szanuję ich muzyki. Każdy ma własne zdanie ja też mam ZAWSZE swoje i tego nie zmienię. Zasada to zasada rzecz niepodważalna i żelazna.



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb, winmap




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości